DRZWI

Drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne wejściowe pcv na wymiar

Klasyczne i nowoczesne modele
drzwi zewnętrznych na wymiar

Drzwi wejściowe zewnętrzne do domu

 • Perfekcja wykonania, bezpieczeństwo i ekstrawagancja

 • Drzwi zewnętrzne PCV i aluminiowe panelowe na wymiar

 • Wyrafinowane modele drzwi wejściowych i szybka realizacja zamówień

Drzwi PCV i aluminiowe do domu jednorodzinnego lub bloku wykonujemy we wszystkich dostępnych systemach na wymiar. Na życzenie Klienta dostosowujemy wszelkie parametry. Wykonujemy je na różnej grubości profilu zabudowy. Dobieramy jak najlepszy współczynnik przenikania ciepła okna U.

OKLEINY

Drzwi wejściowe zewnętrzne PCV i aluminiowe na wymiar dostępne są w wielu kolorach. U nas znajdziesz zarówno modne drzwi zewnętrznych antracytowe, klasyczne białe, jak i w ciepłym odcieniu orzecha. Nasz konsultant zawsze chętnie dobierze kolor drzwi PCV  i aluminiowych do projektu architekta.

 • Kolory oklein podstawowych

 • Kolory oklein dodatkowych

Drzwi wejściowe zewnętrzne PCV czy aluminiowe do domu dostosowujemy do potrzeb Klienta. Modele drzwi zewnętrznych możemy wyposażyć w czytnik linii papilarnych. „Zapamiętują” one nawet do 200 użytkowników. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego sterowania skrzydłem za pomocą pilota. Drzwi wejściowe zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych wykonujemy na profilu Aluprof – czołowego producenta profili aluminiowych w Europie. Zastosowano w nim tzw. Aerożel dla uzyskania doskonałej izolacyjności cieplnej.
drzwi PCV do domu

1. DRZWI ZEWNĘTRZNE PCV Z WYPEŁNIENIEM WSADOWYM

Rozsądny wybór w dobrym guście

Drzwi zewnętrzne Abakus wykonane z najwyższej jakości PCV. Łączą elegancką klasykę z nowoczesnym designem. Są funkcjonalne, trwałe i precyzyjnie wykonane. Drzwi wejściowe do domu PCV produkujemy na wymiar standardowy lub nietypowy. Wykonujemy je z płyty kompozytowej oraz ocieplamy pianą poliuretanową. Stanowią one doskonałą ochronę cieplną i izolację. Dostępne są w wielu kolorach i odcieniach. Z całą gamą klamek i pochwytów do wyboru. Z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb i założeń architekta. Wielu naszych dystrybutorów posiada drzwi zewnętrzne dostępne od ręki. Ich kolorystyka jest spójna z ofertą oklein drewnopodobnych stosowanych w oknach PCV. Drzwi wejściowe do domu z wypełnieniem wsadowym zachwycają również ekskluzywnym designem. Detal i ornament ma dla nas znaczenie. Dopieszczamy każdą dekorację, ozdobę i akcent – szyby, szkło ornamentowe, naświetla/doświetla. Drzwi zewnętrzne do domu Abakus to produkt doskonały pod każdym względem. Zachwyć się świetną jakością drzwi wejściowych w rozsądnej cenie.

2. DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE Z WYPEŁNIENIEM WSADOWYM I PANELOWE

 • Wyrafinowane wejście w stylu luksusowym

  Producent drzwi Abakus oferuje drzwi wejściowe do domu wykonane z aluminium – zarówno z wypełnieniem wsadowym, jak i drzwi panelowe Aluprof. Drzwi zewnętrzne aluminiowe są idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, elegancję oraz perfekcyjne wykonanie. Aluminium łączy komfort użytkowania z niesamowitą wytrzymałością tworzywa. Zapewnia ochronę domu i mieszkańców. Jest to także materiał ekstrawagancki i nowoczesny. Dostępne są atrakcyjne wzory i kolory drzwi wejściowych. Pełna oferta ukazana została w katalogu drzwi Abakus. Zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających klientów. Zachwycą eleganckim wykonaniem i wysoką klasą bezpieczeństwa. Sprawdź, jak konkurencyjna jest cena drzwi aluminiowych Abakus.

 • Efektowny panel nakładkowy

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne panelowe od producenta Abakus zachwycają designem i wykonaniem. Cena drzwi panelowych uzależniona jest od ich specyfikacji. Mogą być one jednostronnie lub obustronnie zlicowane. Wykonane w czterech wariantach konstrukcji: ST, SI, SI+ oraz Aero. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących drzwi zewnętrznych imponujących, które zdobią domy o podwyższonym standardzie. Wszystko za sprawą unikalnego połączenia panelu nakładkowego ze skrzydłem. Umożliwia on produkcję drzwi zewnętrznych panelowych o bardzo dużych wymiarach. Nawet do 1,4 m szerokości i aż 2,6 m wysokości. Takie drzwi panelowe wykonane są w systemie Aluprof. Zapewniają optymalną ochronę przed zimnem. Są gwarancją rewelacyjnego współczynnika przenikania ciepła U. Są wymarzonymi drzwiami zewnętrznymi do domu jednorodzinnego i mieszkania w bloku.

 • Na co zwrócić uwagę, kupując drzwi wejściowe zewnętrzne?

  Drzwi wejściowe do domu

  Abakus Okna to producent stolarki z ponad 25-letnim doświadczeniem. Nasze okna i drzwi są niezawodne i trwałe. Produkujemy je w wysoko zmechanizowanym parku maszynowym. Z najwyższą dbałością i dokładnością. Kupując drzwi zewnętrzne, najpierw zwracajmy więc uwagę na producenta drzwi. Ma być on gwarancją ciepła, bezpieczeństwa i wygody.

  Producent drzwi Abakus oferuje drzwi zewnętrzne wejściowe do domu na zamówienie. Zarówno drzwi zewnętrzne PCV, jak i aluminiowe Aluprof wykonujemy na wymiar, zgodnie z wytycznymi architekta. Mogą to być drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe czy też dwuskrzydłowe, drzwi wejściowe do domu otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz. Jednocześnie Klient decyduje, czy drzwi zewnętrzne do jego domu będą posiadać naświetla/doświetla (od góry czy z boku). Sprzedajemy drzwi do domów w różnych stylach, np. angielskim, paryskim czy wiejskim. Skontaktuj się z naszym konsultantem. Niektóre modele drzwi zewnętrznych są dostępne od ręki.

  Gdzie kupić dobre drzwi zewnętrzne PCV lub aluminiowe Aluprof? Wybierajmy tych dystrybutorów, którzy jasno wskazują parametr współczynnika U. Dobry producent drzwi zawsze ma klarownie oznaczone karty produktu.

  Abakus Catalog

  Katalog modeli drzwi zewnętrznych

  Zobacz nasze DRZWI