Dobre okna PCV

Najlepsze okna plastikowe

filtry

x

filtry

grubość profilu

ilość komór w ramie

Współczynnik przenikania ciepła okna

współczynnik przenikania ciepła szyby

Rodzaj ramki międzyszybowej

rodzaj klamki

cena

* Okno referencyjne o wymiarze 1230x1480

Okna energooszczędne

Na rynku jest wiele ofert okien PCV energooszczędnych. Jak dobrać najlepsze okna plastikowe do swojego domu? Na co zwrócić uwagę? Czy dobre, standardowe okna PCV będą odpowiednie, czy wybrać okna plastikowe klasy Premium? Sprawdź parametry okien PCV standardowych i okien z linii Premium blu. Zestaw koszt okien do domu jednorodzinnego ze swoim budżetem. Porównaj ceny – okna plastikowe standardowe kosztują mniej niż okna PCV Premium. Weź pod uwagę współczynnik przenikania ciepła okna Uw i liczbę komór. Okna plastikowe dostępne są w standardowych wymiarach, jak również nietypowych. Na życzenie Klienta wykonujemy okna energooszczędne, zgodnie z przedstawionym projektem i specyfikacją.

Porównaj parametry techniczne poszczególnych produktów. W tym celu przygotowaliśmy krótkie zestawienie wskaźników okien PCV Abakus. Wybierz najlepsze okna plastikowe energooszczędne do swojego domu.

najlepsze okna plastikowe

Elegancja i ciepło w domowym zaciszu – najlepsze okna plastikowe energooszczędne

Plastikowe okna producenta Abakus są energooszczędne, wykonane z najwyższej jakości PCV. Produkujemy je w najnowszej technologii cieplnej. Posiadają najlepszy w swojej klasie współczynnik przenikania ciepła okna Uw. Spełniają wyśrubowane normy budownictwa pasywnego. Z powodzeniem nadają się do domów pasywnych. Okna Abakus są ciepłe, ciche oraz energooszczędne. Zachwycają perfekcyjnym wykonaniem i nowoczesnym designem. Dobre okna PCV Abakus to idealne okna do Twojego domu jednorodzinnego.

Abakus – technologia inspirowana ciepłem

 • najpopularniejsze okna pcv, ciepłe okna plastikowe, energooszczędne okna do domu i bloku

  OKNO PLASTIKOWE STANDARD

  Okna energooszczędne standardowe – redTECH, redARTE – to produkty wysoko wydajne i funkcjonalne. Są to najlepsze okna plastikowe do domu energooszczędnego, wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami i normami. Posiadają optymalny współczynnik przenikania ciepła okna Uw. Okna Abakus będą dobrego dla każdego, kto pragnie stolarki PCV solidnej, ciepłej i eleganckiej. Producent okien i drzwi PCV Abakus dostosowuje wymiary oraz ceny okna standardowego plastikowego do projektu Klienta. Odkryj podwyższony standard okna plastikowego. Postaw na dobre okna PCV w rozsądnej cenie.

 • producent okien pcv, abakus okna, okna plastikowe, pcv, pvc,

  OKNO PCV PREMIUM

  Dobre okna PCV klasy Premium dodają elegancji i szyku domowi. Zachwycają funkcjonalnością i praktycznymi rozwiązaniami. Są to okna energooszczędne i pasywne. Są wśród takie produkty, jak: okna bluENERGY, bluSYNEGO, bluALU, bluENERGY PERFECT, bluDECORO oraz bluINTERO. Wielokrotnie wyróżniane jakością roku, energooszczędne okna Abakus spełniają wyśrubowane normy budownictwa pasywnego. Producent okien i drzwi PCV Abakus poleca je jako najlepsze okna plastikowe do domów pasywnych i energooszczędnych. Sprawdź wyrafinowaną energooszczędność w wydaniu Premium.

Dobre okna PCV to jeden z najważniejszych elementów domu. To one nadają mu unikalny charakter i design. Zapewniają światło oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Okna PCV Abakus to ciepło, cisza i ekskluzywna estetyka. Nasze energooszczędne okna plastikowe wykonane są w unikalnej autorskiej technologii IRMC Production®. Dzięki temu są to najcieplejsze okna PCV na rynku. Absolutnie najlepsze okna plastikowe do Twojego domu. Bezkonkurencyjne ze względu na parametry techniczne oraz cenę. Okna PCV wykonujemy na doskonałych profilach Salamander i Rehau. Firmujemy ich jakość ponad 25-letnim doświadczeniem profesjonalistów Abakus. Są tworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Klasyczne wartości i nowoczesne podejście. Taki jest producent okien i drzwi PCV Abakus Okna. Takie są nasze okna plastikowe standardowe i Premium. Najlepsze okna plastikowe energooszczędne – idealne okna do Twojego domu.

Jak znaleźć dobre okna PCV do swojego domu? Skontaktuj się z naszym konsultantem i opowiedz o swoich potrzebach. Razem dobierzecie najlepsze, energooszczędne okna plastikowe do Twojego domu.

 • okno pastikowe standard

  Okna Standard redTECH/redARTE

  Okno plastikowe standardowe Salamander. Ciepłe okno PCV dostępne w wielu kolorach ze stalowymi okuciami. Spełnia normy budownictwa w Polsce, jest oszczędne i minimalistyczne. Okno plastikowe standard do domu energooszczędnego na każdą kieszeń.

 • okna plastikowe standardowe

  Okna bluENERGY PERFECT

  Energooszczędne okno plastikowe Salamander wyposażone w dwie uszczelki oporowe. Mądry wybór w rozsądnej cenie. Dobre okno PVC gwarantuje ciepło, ciszę i wentylację. Nienaganna estetyka. Najlepsze okna plastikowe do domu w polskim klimacie.

 • okna abakus salamander bluenergy

  Okna Premium Salamander bluENERGY

  Energooszczędne okna do domu pasywnego. Najpopularniejsze, najlepsze okna plastikowe typu Premium. Niezwykle ekologiczne i trwałe. Ich wyjątkowy, elegancki design nadaje domowi unikalnego charakteru. Okna Abakus Salamander bluENERGY to gwarancja ciepła i spokoju przez wiele lat.

 • antywłamaniowe okna

  Okna Premium Rehau bluSYNEGO

  Najbezpieczniejsze okna PCV wzmocnione dodatkową stalą. Odporne i wytrzymałe, odpowiednie na każde warunki atmosferyczne. O wysokim impakcie odporności i rezystancji. Antywłamaniowe okna na profilach Rehau, które zachwycają doskonałym współczynnikiem przenikania ciepła okna Uw i 7-komorowymi profilami ram.

 • okna plastikowe standardowe ceny

  Nowoczesne okna PCV bluINTERO

  Okna designerskie Abakus na profilu Salamander, dostępne w wielu kolorach. Ekskluzywne, nowoczesne okna PCV przeznaczone do wysmakowanej estetyki stylu paryskiego. Brak parapetów wewnętrznych i wyrafinowana prostota czynią je niezwykle oryginalnymi. Dedykowane do domu pasywnego o podwyższonym standardzie.

 • okna plastikowe standardowe wymiary

  Okna przemysłowe bluDECORO

  Plastikowe okna energooszczędne przeznaczone dla biznesu do hal produkcyjnych i innych powierzchni wielkoformatowych. Brak parapetów zewnętrznych czyni je niezwykle funkcjonalnymi i łatwymi w czyszczeniu. Okna przemysłowe Abakus, wykonane na profilu Salamander, gwarantują ciepło i trwałość na lata.

 • okna do domu pasywnego energooszczędnego

  Okna PCV z nakładką ALU bluALU

  Najcieplejsze plastikowe okna Abakus na profilu Salamander. W najbardziej ekskluzywnym designie, z nakładką aluminiową w wielu inspirujących kolorach RAL. Idealny współczynnik przenikania ciepła okna Uw na poziomie pasywnym. Rewolucyjna szerokość ramy 94 mm. Wybór projektantów. Duma każdego domu, realizacja Abakus.

 • okna pcv standard premium które wybrać

  Panoramiczne okna bluVISIO

  Spektakularnie doświetlające, panoramiczne okna PCV z pomniejszonym modułem słupka środkowego. Doskonały współczynnik przenikania ciepła okna Uw. Niezrównane parametry techniczne. Oryginalne i wyjątkowe. Uznawane za najcieplejsze okna plastikowe i najbardziej energooszczędne okna PCV. Okna wykonane na profilach Salamander – w różnych kolorach oklein i klamek.

OKNA Z SZYBAMI ORNAMENTOWYMI

Każde okno Abakus – zarówno linii red, jak i Premium blu – możliwe jest do wykonania z szybą ze szkłem ornamentowym. Szyby ornamentowe, zwane również szybami dekoracyjnymi, to tafle wykonane ze szkła z wypukłymi, ale ograniczającymi widoczność wzorami. Stanowią one nowoczesny element dekoracyjny, który zapewnia dobre oświetlenie wnętrza, przy jednoczesnej ochronie prywatności użytkowników. Szczególnie polecany w pomieszczeniach intymnych, takich jak łazienka, albo w drzwiach wejściowych, doświetlając wiatrołap delikatnie rozproszonym światłem naturalnym z zewnątrz i zapewniając ochronę przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów.