Drzwi

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS

drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS

Nowoczesne drzwi tarasowe zapewniające
podwyższony komfort mieszkania

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS

 • Okno tarasowe będące synonimem elegancji, wyrafinowania i najwyższej funkcjonalności

 • Drzwi balkonowe bezprogowe zapewniające podwyższony standard mieszkania

 • Doskonałe dla rodzin z dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych

Drzwi tarasowe przesuwne

 • Liczba komór

  5

 • Głębokość zabudowy

  190 mm (Rehau) 194mm (Salamander)

 • Przenikalność cieplna szyby

  0,5 W/m2K

 • Przenikalność cieplna okna

  0,8 W/m2K

 • Gwarancja

  2 lata

* Dotyczy HS o wymiarach 3000 mm / 2300 mm schemat A

Okleiny

 • Salamander – kolory oklein podstawowych

 • Rehau – kolory oklein podstawowych

 • Salamander – kolory oklein dodatkowych

 • Rehau – kolory oklein dodatkowych

drzwi tarasowe przesuwne HS

Drzwi tarasowe przesuwne HST – perła projektantów

Piękno drzwi tarasowych przesuwnych Abakus z całą mocą uwidacznia się w postaci drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych HST. Nazywane również drzwiami balkonowymi oraz oknami HS, są wykonane z najwyższej jakości PCV. To idealne rozwiązanie dla współczesnego domu, które zachwyca dużą powierzchnią przeszkleń. Ponadto, okno tarasowe HS zapewnia maksymalne doświetlenie i przenikalność światła słonecznego.

Drzwi tarasowe przesuwne PCV są ulubionym dodatkiem projektantów wnętrz. Gwarantują oszczędność miejsca i łatwość obsługi. Przesuwne skrzydła ułatwiają aranżację nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.

drzwi tarasowe podnoszno-przesuwne hs abakus

Drzwi tarasowe przesuwne – poznaj bezpieczeństwo i energooszczędność okna tarasowego

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS zostały stworzone z myślą o nowoczesnych rodzinach. Wyposażone w antywyważeniowy 4-punktowy system ryglowania, zapewniają wysokie bezpieczeństwo i ochronę antywłamaniową. Dzięki niskiemu progowi są idealne do użytkowania przez dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne. Co więcej, okno tarasowe minimalizuje ryzyko upadku podczas zabawy. Umożliwia płynne przejście z domu na taras lub ogrodu. W drzwiach HS zastosowano również nowoczesne okucia HSportal wraz z zespołem jezdnym. Złożony on jest z kółek poruszających się w aluminiowych prowadnicach. Jest to gwarancja płynnego i cichego przesuwania segmentów. Specjalna konstrukcja drzwi balkonowych zapewnia niezwykłą łatwość obsługi. Wzmacnia również izolację termiczną. To z kolei przekłada się na znaczące oszczędności energetyczne.

Wymiary drzwi HS Abakus

Drzwi tarasowe przesuwne HST to niezwykle wdzięczna konstrukcja do domu. Zapewnia panoramiczne widoki i nieograniczoną widoczność. Okna HS PCV dostępne są w standardowych wymiarach. Choć ich szerokość może osiągać aż 5 metrów! Przy zachowaniu pełnej stabilności i lekkości przesuwania skrzydeł! Drzwi tarasowe przesuwne Abakus mają rewelacyjne opinie użytkowników i konkurencyjną ceny. Sprawdź, gdzie możesz kupić okno tarasowe o najlepszych parametrach.

drzwi przesuwne HS, hst, nowoczesne drzwi tarasowe

Zalety drzwi tarasowych przesuwnych PCV

 • Okno tarasowe wykonane na doskonałych profilach Salamander lub Rehau;
 • Doskonały współczynnik przenikania ciepła;
 • Idealna akustyka i ochrona antywłamaniową;
 • Niezwykła łatwość otwierania/zamykania okna HST;
 • Drzwi dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych;
 • Energooszczędność i zauważalnie więcej światła w domu;
 • Piękno monumentalnych przeszkleń i cudowna panoramiczność.

Okna HST a PSK

Różnią się konstrukcją, sposobem otwierania/zamykania, wysokością progu, maksymalną szerokością i ceną. Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK osiągają maksymalną szerokość 3,5 metra. Posiadają dodatkowo możliwość uchyłu. Dzięki niemu możemy swobodnie wietrzyć pomieszczenie, zachowując wszelkie aspekty bezpieczeństwa. Drzwi PSK są tańszą konstrukcją niż okna tarasowe HST. Można ją z powodzeniem stosować w mniejszych lub większych pomieszczeniach. Nie tylko nie zabiera wiele miejsca. Sprawia, że pomieszczenie staje się dużo przestronniejsze.

drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS

Drzwi przesuwne HS a okna PCV

Kolory oklein drzwi podnoszono-przesuwnych HST są kompatybilne z oknami PCV Abakus. Każdy producent okien i drzwi dysponuje swoim wzornikiem oklein PCV. Popularne barwy mogą mieć nieco inną strukturę czy wybarwienie. Zamawiając stolarkę w jednym miejscu, uzyskasz spójny efekt.

Dlaczego warto postawić na drzwi przesuwne HST PCV Abakus?

To jedyne okna przesuwne HS z tak szybkim terminem realizacji zamówienia. Wykonane zgodnie z opatentowaną technologią, zachwycą cię najwyższą jakością i precyzją wykonania. Producent drzwi Abakus obejmuje 2-letnią gwarancją każde drzwi balkonowe przesuwne. Niezależnie od wymiarów okna HST czy PSK.
Okna PCV, okno tarasowe HST czy PSK to nasze flagowe produkty,. W ich wykonaniu jesteśmy mistrzami. Jeśli wymiary twojego okna HST są niestandardowe, skonsultuj się z naszym konsultantem.
Abakus Catalog

Katalog modeli drzwi tarasowych

Zobacz nasze DRZWI