Moskitiery

Moskitiery okienne i drzwiowe

Skuteczna ochrona przed owadami

  • Nowoczesne rozwiązania do drzwi tarasowych, okien i okien dachowych

  • Niczym nie zaburzone wyjście na taras i do ogrodu

  • Komfort obsługi – lekki i płynny ruch

Abakus moskitiery, moskitiery przesuwne, moskitiery do drzwi tarasowych, ochrona przed owadami, siatki przed komarami, siatki na drzwi tarasowe,
Abakus moskitiery, moskitiery przesuwne, moskitiery plisowane, moskitiery do drzwi tarasowych, ochrona przed owadami, siatki przed komarami, siatki na drzwi tarasowe,

Moskitiery do drzwi tarasowych przesuwnych

Do przesuwnych drzwi tarasowych, takich jak: podnoszono-przesuwne HST i przesuwne SLIDE polecamy moskitiery przesuwne i plisowane. Ich otwieranie i zamykanie jest proste i nie wymaga wysiłku. Ruch jest cichy i płynny, a niski próg nie stanowi bariery.

  • W przypadku moskitier przesuwnych siatki osadzone są na wytrzymałych aluminiowych ramkach, które przesuwa się na prowadnicach. Ich maksymalne wymiary to: 170 cm szer. i  250 cm wys. Maksymalna długość prowadnic to 600 cm.
  • W moskitierach plisowanych siatka podczas zamykania samoczynnie układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Dzięki temu, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i nie ogranicza widoczności na zewnątrz. Siatkę można zatrzymać w dowolnej pozycji. Moskitiery plisowane mogą bezkolizyjnie współpracować z roletami zewnętrznymi. Ich maksymalne wymiary to: 6oo cm szer. i  270 cm wys.
Abakus moskitiery, moskitiery na zawiasach, moskitiery do drzwi tarasowych, ochrona przed owadami, siatki przed komarami, siatki na drzwi tarasowe,

Moskitiery do drzwi balkonowych rozwiernych

Do tradycyjnych rozwiernych drzwi balkonowych polecamy wytrzymałe ramkowe moskitiery drzwiowe (otwierane na zawiasie z samozamykaczem).

Siatki rozpięte na aluminiowych ramkach otwiera się zazwyczaj na zewnątrz budynku. Maksymalne wymiary moskitier drzwiowych na zawiasie to: 120 cm szer. i 250 cm wys.

W zależności od rozmiaru aluminiowa ramka moskitier drzwiowych może zostać wzmocniona poprzeczką. Może ona służyć jako wygodny pochwyt.

Abakus moskitiery, moskitiery do okien dachowych, moskitiery przesuwne, ochrona przed owadami, siatki przed komarami, siatki na okna

MOSKITIERY OKIENNE

Do okien plastikowych np. bluENERGY i bluSYNEGO, rozwiernych oraz rozwierno-uchylnych proponujemy moskitiery kołnierzowe, które mocuje się na stałe i łatwo demontuje na miesiące zimowe.

Nasza oferta obejmuje również moskitiery do stolarki aluminiowej, w tym do okien zlicowanych.

Maksymalne rozmiary moskitier okiennych to: 150 cm szer. i 250 cm wys.

Abakus moskitiery, moskitiery do okien dachowych, moskitiery przesuwne, ochrona przed owadami, siatki przed komarami, siatki na okna

MOSKITIERY DO OKIEN DACHOWYCH

Moskitiery przeznaczone do okien dachowych w ofercie Abakus występują w dwóch wariantach. Moskitiery rolowane można zwijać podobnie jak rolety wewnętrzne. Natomiast moskitiery plisowane wertykalne zsuwa się w plisy układające się w poziomą harmonijkę.

Oba rozwiązania są wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniają skuteczną ochronę przed owadami. Jednocześnie umożliwiają bezproblemowe otwieranie i zamykanie okien, a przez to swobodną cyrkulację powietrza.

kolory moskitier Abakus, moskitiery kolory

Kolory moskitier

Ramki moskitier okiennych i do drzwi tarasowych wykonane są z bardzo wytrzymałych profili aluminiowych Aluprof. Proponujemy je w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu możemy je perfekcyjnie dopasować do stolarki, a także elewacji budynku.

Co ważne, moskitiery pasują zarówno do okien i drzwi PVC, jak i aluminiowych. Można je zamontować również w przypadku starszej stolarki.

Siatki naszych moskitier dostępne są w kolorach: szarym i czarnym.