Czujesz, że wyluzowany i nonszalancki styl kalifornijskich surferów doskonale odzwierciedla Twoje prawdziwe ja i chciałbyś pokazać to w swoim wnętrzu? Nic prostszego! Wystarczy, że przeczytasz naszego bloga o California Cool, a w Twoim domu nastaną wieczne wakacje 😉

Otwórz się na świat

California Cool, w skrócie „Cali Cool”, to kierunek w modzie i designie zainspirowany beztroskim i pełnym pasji stylem życia surferów (oraz innych entuzjastów wszelakich sportów ekstremalnych), mający podkreślić miłość do wolności, przestworu oceanu, przygody oraz, ponad wszystko – ich hobby. Przygotowując się do aranżacji wnętrza Cali Cool, musisz mieć w sercu złotą zasadę dekoratorstwa (najczęściej wykorzystywaną w stylu Skandynawskim) – mniej znaczy więcej. Tutaj jasność i przestrzeń robią znaczniejszą robotę niż jakiekolwiek dodatki czy akcesoria. Jeśli masz możliwość, zainwestuj w jak największe przeszklenia.

Doskonale sprawdzą się przestronne konstrukcje aluminiowe lub tak zwane szklane naroże, w którym pakiety szybowe łączone są pod kątem 90 stopni bez słupa czy łącznika. Szklane ściany są akurat poza Twoim zasięgiem i po prostu marzysz o zmianie dekoracji? Pozbądź się zasłon i niepotrzebnych przedmiotów – wnętrze zrobi się większe, jaśniejsze, a Ty szczęśliwszy. Jeśli koniecznie musisz mieć coś w oknach, aby nie dopuszczać ciekawskich spojrzeń sąsiadów, postaw na lekkie, muślinowe firanki. I pamiętaj, biel jest dobra na wszystko! Paleta kolorów oparta na neutralnych barwach sprawi, że mieszkanie będzie wyglądało na jeszcze przestronniejsze oraz bez problemu posłuży za bazę do kolejnych kroków metamorfozy.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published.