• Stolarka aluminiowa

  ALUin – okna aluminiowe, drzwi aluminiowe i inne aluminiowe produkty Premium do nowoczesnego domu! Pora na ALUMINIUM!

  okna aluminiowe, drzwi aluminiowe, stolarka aluminiowa, producent stolarki aluminiowej, okna schuco, okna Aluprof, fasady aluminiowe, szklane ściany, ogrody zimowe, system ppoż, aluin
 • Ciepłe okna PCV

  Producent okien i drzwi Abakus oferuje najpopularniejsze, energooszczędne okna, które wygrywają rankingi ciepłych okien plastikowych PCV. Zachwycają designem i stylistyką.

  ciepłe okna pcv, producent okien i drzwi abakus okna, najlepszy producent okien, od kogo warto kupic okna, jakie okna pcv wybrac, na co zwrocic uwage przy wyborze okien, energooszczędne okna plastikowe
 • Drzwi balkonowe tarasowe przesuwne i wejściowe zewnętrzne

  Bezpieczne drzwi zewnętrzne i balkonowe tarasowe bez progu HST i PSK od producenta okien i drzwi Abakus. Drzwi na taras, do ogrodu, wejściowe do domu. Wygoda oraz najwyższa ochrona antywłamaniowa

  eleganckie drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, drzwi przesuwne
 • Producent okien i drzwi

  Do Twojego domu lub mieszkania w bloku.
  Zawsze blisko, zawsze na czas, zawsze najlepiej.

  Abakus, największa fabryka okien i drzwi w polsce, producent okien i drzwi abakus, najlepszy system magazynowy, system zarządzania produkcją, IRMC Production
panoramiczne drzwi balkonowe tarasowe, drzwi przesuwne tarasowe, drzwi tarasowe, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK, drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST

Energooszczędne okna PCV

Wizytówką Abakus są ciepłe, energooszczędne okna plastikowe do domu. Odważymy się powiedzieć nawet, że najcieplejsze okna na rynku. To okna wykonane w technologii inspirowanej ciepłem.

Okna PCV Abakus to produkty Premium o najlepszych parametrach technicznych. Od 25 lat produkujemy je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, które zachwyca trwałością i wytrzymałością.

Producent okien i drzwi Abakus oferuje ciepłe okna plastikowe, które odpowiadają współczesnym standardom polskim i europejskim. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Są funkcjonalne, stylowe i perfekcyjnie wykonane.

energooszczędne okna pcv, ciepłe okna plastikowe, dobre i tanie okna pcv, pvc,
drzwi przesuwne balkonowe, drzwi tarasowe, okna balkonowe

Drzwi PCV dla najbardziej wymagających

Głównym filarem produkcji Abakus są plastikowe, energooszczędne, ciepłe okna PCV – trwałe, bezpieczne i wykonane z najwyższą precyzją. Z równie wielką starannością i kunsztem produkujemy drzwi. W swojej ofercie posiadamy zarówno drzwi wejściowe zewnętrzne, jak i drzwi tarasowe przesuwne HST i PSK, przez niektórych określane jako drzwi czy okna balkonowe przesuwne. Służą jako wyjście na balkon, taras czy do ogrodu.

Tak jak okna PCV, producent okien i drzwi Abakus dostosował drzwi tarasowe oraz wejściowe zewnętrzne do indywidualnych potrzeb. To fenomenalny element dekoracyjny domu. TO JAKOŚĆ UKRYTA W DETALACH.

producent okien i drzwi, abakus, ciepłe okna pcv, dobre i tanie okna pcv, plastikowe okna do domu, plastikowe okna do bloku, tanie okna plastikowe, okna bluenergy, okna premium, okna salamander, okna synego, okna rehau

Abakus Okna – o firmie

Początki przedsiębiorstwa Abakus sięgają roku 1994. Pierwotnie była to mała firma rodzinna, która skupiała paru pasjonatów stolarki. Z biegiem lat, rozbudową maszyn i hal produkcyjnych oraz powiększaniem zespołu, Abakus Okna stał się spółką akcyjną o zasięgu międzynarodowym. Dziś znany jest jako czołowy producent okien i drzwi PVC oraz aluminium.

Najwyższy gatunek surowców stosowanych do okna oraz dodatków, podążanie za trendami technologicznymi i sposób zarządzania produkcją i jakością to główne komponenty naszego sukcesu.

Jakie okna PCV wybrać?

Nowoczesne okna PCV Abakus to najlepsze okna na rynku. Zarówno plastikowe okna standardowe, jak i okna PCV Premium, okna antywłamaniowe, okna nowoczesne, okna przemysłowe, okna PCV z nakładką aluminiową czy okna panoramiczne. Są to najbardziej energooszczędne okna plastikowe, dostępne w sprzedaży w rozsądnej cenie. Zachwycają niepowtarzalnym wyglądem. Posiadają doskonały współczynnik przenikania ciepła. Z łatwością się je konserwuje, pielęgnuje i reguluje. Nasi dystrybutorzy zawsze stosują ciepły montaż energooszczędnych okien PCV. Pytaj również o ciepłe parapety.

Dobierz okna PCV idealne dla Ciebie i Twojego portfela u producenta okien i drzwi Abakus. Nasze ciepłe okna plastikowe wygrywają ranking okien do domu jednorodzinnego. Jednocześnie są również najczęściej szukanymi oknami do bloku.

Postaw na eleganckie wykończenie. Sprawdź kolory okna do domu. Zainwestuj w wysoką jakość. Odkryj podwyższony standard obsługi Abakus Okna. Sprawdź, jakie wybrać okna do domu, korzystając z naszej wyszukiwarki okien. Możemy również przygotować ofertę na okna aluminiowe do domu jednorodzinnego. Pytaj w Dziale Obsługi Klienta o doskonałe okno PCV.

Szeroka oferta okien PCV od producenta okien i drzwi Abakus| Nowoczesne, ciepłe okna PCV | Energooszczędne, ciepłe okna plastikowe | Pasywne okna PCV | Do domu z wentylacją grawitacyjną | Do domu z wentylacją mechaniczną | Okna Salamander | Okna Rehau | Wiele możliwości kolorystycznych | Najwyższa jakość, eleganckie wykończenie i doskonała technologia | Ciepły montaż okna PCV | Promocje na okna przez cały rok | Okno wykonane w technologii inspirowanej ciepłem

o nas

co nas wyróżnia

25 lat

Doświadczenia jako sprawdzony partner

500 osób

Wysoko wykwalifikowanych pracowników

400 000

Jednostek okiennych produkowanych rocznie

38 000

Projektów rocznie customowej produkcji

producent okien i drzwi PCV

Ekostandard opracowany przez liderów

 • Opatentowana, nowoczesna technologia
 • Gwarancja najwyższej jakości produktów
 • Międzynarodowe uznanie
 • Dbałość o ekologię i środowisko naturalne
 • okna premium line, magazyn wysokiego składowania, regały magazynowe, okno, okna, okna abakus, okno abakus
 • ciepły montaż okna pcv, magazyn wysokiego składowania, regały magazynowe, okno, okna, okna abakus, okno abakus

technologia

Park maszynowy Abakus Okna

Energooszczędne okna plastikowe PCV produkujemy w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym. Park maszynowy producenta okien i drzwi Abakus został otwarty w roku 2014. Dziś stał się jednym z najnowocześniejszych centrów maszynowych w Europie. Opatentowana technologia – IRMC Production® – pozwala na tworzenie najwyższej jakości produktów. Naszą dumą są energooszczędne, ciepłe okna plastikowe PCV. To jedne z najcieplejszych okien plastikowych Premium – idealne do domu pasywnego, zapewniają podwyższony komfort użytkowania. Spełniają wyśrubowane normy Instytutu Domów Pasywnych. Wygrywają ranking okien do domu jednorodzinnego, również pasywnego. Każde, idealne okno PCV (a tylko takie opuszczają nasza magazyn) to nasza duma. Nasza oferta obejmuje także antywłamaniowe, bezpieczne drzwi zewnętrzne i panoramiczne drzwi tarasowe/balkonowe przesuwne. Okna i drzwi Abakus są precyzyjnie i elegancko wykonane. Produkujemy je zgodnie z obowiązującą normą, mając jednak na uwadze wytyczne i projekt Klienta. Warto spytać również w naszym Dziale Obsługi Klienta o ciepły montaż, podporę z Purenitu i ciepłe parapety okna PCV.

Technologia inspirowana ciepłem

Antywłamaniowe, bezpieczne drzwi wejściowe zewnętrzne do domu

W rankingu okien PCV do domu jednorodzinnego Abakus Okna nie ma równych. Drugim filarem naszej produkcji są drzwi wejściowe. Bezpieczne, solidne i wytrzymałe antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Drzwi wejściowe Abakus to najwyższa ochrona przed włamaniem, doskonałe parametry wytrzymałości i odporności na obciążenie wiatrem. Sprawdź naszą ofertę drzwi zewnętrznych. Zachwycą cię trwałością, eleganckim wyglądem i unikalnym designem. Nadaj swojemu domowi niepowtarzalny charakter i podkreśl jego oryginalność.

Katalog Abakus | drzwi wejściowe zewnętrzne | doskonałe parametry | innowacyjna technologia | nowoczesne projekty drzwi zewnętrznych | bezpieczne drzwi antywłamaniowe do domu | naświetla/doświetla | pochwyty, klamki | szeroka paleta oklein | Twoje drzwi zewnętrzne wejściowe do domu

REALIZACJE

Drzwi tarasowe otwierane czy przesuwne?

Elegancja, zachwycająca panoramiczność i zauważalnie więcej światła. Drzwi balkonowe tarasowe przesuwne producenta okien i drzwi Abakus Okna to nowoczesność w najlepszym wydaniu. Drzwi tarasowe HST i PSK w naturalny sposób powiększają optycznie dom. Drzwi tarasowe niemal bez progu, otwierają przestrzeń na ogród oraz taras. Doskonale doświetlają wnętrze domu, a elewacji nadają wyjątkowy charakter. Zapewniają najwyższy komfort użytkowania, ciepło, doskonałą szczelność i akustykę. Wybierz najlepsze, ciepłe okna PCV i panoramiczne, bezpieczne drzwi balkonowe tarasowe przesuwne. Zagwarantuj ciepły montaż okna PCV w swoim domu.

Jakie drzwi tarasowe przesuwne wybrać? Ekskluzywne, niemal bez progu drzwi tarasowe HST? A może doskonale wentylowane drzwi tarasowe PSK? Sprawdź ich parametry i dobierz drzwi tarasowe przesuwne, idealne do domu pasywnego.

Abakus Okna S.A. - abakus-okna.com.pl

WSPÓŁPRACA Z PRODUCENTEM OKIEN I DRZWI ABAKUS OKNA

Abakus to synonim najwyższej jakości ciepłych okien PCV i panoramicznych drzwi tarasowych, balkonowych. To rzetelność, dbałość o środowisko, pracowników i partnerów. Abakus Okna oferuje ciepłe, energooszczędne okna plastikowe do domu pasywnego. Prezentuje antywłamaniowe, bezpieczne drzwi zewnętrzne. Inspiruje bezpieczeństwem i najwyższą ochroną. Zachwyca również kunsztem i elegancją poprzez drzwi przesuwne tarasowe czy balkonowe. Sprawdź, gdzie kupisz najlepsze okna PCV do domu pasywnego. Przejdź do Sieci sprzedaży Abakus.

Abakus to producent ciepłych okien i drzwi PCV idealnych do domu. To sprawdzony partner w biznesie, z którym masz szansę nawiązać współpracę. Spytaj również o ofertę na okna aluminiowe do domu jednorodzinnego.

sieć sprzedaży

gdzie jesteśmy