Pozwól swoim oknom zarobić na ogrzewanie! Abakus Okna S.A. zadba o to, by w Twoim domu było cieplej...

     Decydując się na okna Abakus bluEnergy oraz Energy z nowym pakietem szybowym CLIMATOP XN pozwolisz swojemu domowi oszczędzać za Ciebie. Firma ABAKUS OKNA S.A. oferuje ten zupełne nowy produkt, każdemu, kto ceni sobie prawdziwy komfort w mini-cenie. Nowy pakiet szybowy, w który spółka wyposaża swoje okna energooszczędne oraz pasywne, to prawdziwy „As” w dziedzinie ekonomii! Dzięki temu, że szkło, z którego skonstruowany jest pakiet, jest znacznie jaśniejsze niż dotychczas, przez okna przedostaje się o 12% więcej energii słonecznej, która znacznie obniża koszt ogrzewania w czasie trwania chłodniejszych pór roku. Z kolei izolacja termiczna pozostaje na tym samym, wysokim poziomie Ug. Wniosek jest jeden -dodatkowa energia absorbowana przez okna zostaje uwięziona w budynku, do czego przyczynia się doskonała izolacyjność pakietu na poziomie Ug=0,5 W/m²K– 0,6 W/m²K. Oznacza to czysty zysk w postaci ciepła, za które nie trzeba płacić. Ilość światła w pomieszczeniach zwiększona o 7% sprawi, że rachunki za prąd spadną. Z oknami ABAKUS Twój dom wypełni się światłem i stanie się znacznie bardziej przyjazny środowisku.

...i jaśniej

    Oszczędność nie jest jedyną zaletą pakietu CLIMATOP XN – ponieważ jest on niezrównany także pod względem estetycznym. Użytkownicy oszczędnej stolarki mogą odtąd zapomnieć o niechcianym „efekcie ubocznym” ciepłych szyb, nazywanym także „efektem brudnych firanek”. Od teraz możliwe jest rozkoszowanie się widokiem zza okien, które są jaśniejsze aż o 30 %!

a do tego ...

   Pakiet CLIMATOP XN posiada jeszcze jedną modyfikację, która powoduje, że wysuwa się na dominująca pozycję wśród energooszczędnych sposobów szklenia okien. Jest to unikalna ramka tworzywowa SWISSPACER ADVANCE o doskonałych parametrach, która w większości przypadków eliminuje problem kondensacji pary wodnej, oraz sprawia, że okna są jeszcze bardziej odporne na przenikanie temperatur. Dodatkowym atutem ramki SWISSPACER ADVANCE jest satynowe wykończenie oraz szeroki wybór kolorów, czyli możliwość dopasowania jej do każdego rodzaju stolarki.

Polecamy, zapraszamy, gwarantujemy najwyższą jakość.
Abakus Okna S.A.