Abakus urodzinowoBiałowieża 2014
W otoczeniu prastarej puszczy miała miejsce konferencja z udziałem partnerów biznesowych i przyjaciół spółki. Spotkanie rozpoczęła prezentacja dziejów i najnowszych osiągnięć fabryki, ożywiając wspomnienia z minionych dwóch dekad. Następnie gościom zostały przekazane informacje na temat najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów, sygnowanych logo firmy. Na zakończenie Dyrektor Spółki, Pan Kamil Grodecki „oprowadził” uczestników konferencji po najnowszych urządzeniach, rewolucjonizujących prace na produkcji oraz polepszających jakość stolarki ABAKUS.

Kamil Grodecki
Gwoździem programu była prezentacja prototypu okna z niespotykanie wąskim ruchomym słupkiem, które niedługo -bo już w przyszłym roku, wejdzie do produkcji.

okno Abakus bluEnergy

Goście z uznaniem przyjęli zapowiedź nowego produktu i dzielnie towarzyszyli rodzinie Abakusa w świętowaniu urodzin. Ukoronowaniem wieczoru była uroczysta kolacja, którą uświetniły już nie tylko uroczyste oracje, ale również występy artystyczne samych jubilatów. Ogromnie ucieszyła nas obecność wszystkich przemiłych gości a także wymarzona atmosfera tego radosnego święta naszej Firmy. Ach, cóż to był za wieczór!:)

okno Abakus bluEnergy
okno Abakus bluEnergy