Abakus Energy Konferencja szkoleniowa - Włocławek 2011

W dniu 6 maja 2011 roku, we Włocławku, zorganizowaliśmy konferencję szkoleniową. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób z terenów Polski Północnej, Północno - Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Spotkanie zainicjowano zwiedzaniem zakładu produkcyjnego Brügmann S.A. w którym zaprezentowano cały proces powstawania profili okienno-drzwiowych, począwszy od produkcji mieszanki, po produkt finalny. Obchód cieszył się powodzeniem i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony nowo przybyłych osób.
baza plikow 238 baza plikow 239
 
   
Zwiedzanie Brügmann S.A. spotkało się z dużym zainteresowaniem 
 
Po zwiedzaniu, które wywołało wiele dyskusji i pozwoliło przybliżyć proces produkcyjny profili, rozpoczęła się konferencja szkoleniowa, obejmująca nie tylko prezentację specjalisty ds. szkoleń Glaspol - p. Jacka Antczaka (Saint-Gobain Glass Solutions), ale również wystąpienie dyrektora technicznego Brügmann - Pawła Chrósniaka. Obaj panowie przedstawili bieżącą ofertę, z naciskiem na produkt Abakus Energy oraz nowości rynkowe. I tak po stronie Saint-Gobain nie zabrakło takich hitów produktowych, jak: szyby Cool-Litextreme 60/28, Climatop Lux, Stadip Color, Stadip Protect, czy wyróżniające się na rynku światowych tzw. inteligentne szkło Quantum Glass, czy Priva-Lite.
 
baza plikow 242   baza plikow 243 baza plikow 244 
Dyr.Generalny Brügmann - 
Jacek Szczepan otworzył 

konferencję
 Z ramienia firmy Glaspol 
wystapił Jacek Antczak
Najnowsze propozycje 
Brügmann zaprezentował
Dyr.Techniczny Paweł
Chróśniak
 
 
 
Wiodącą tematyką były najnowsze rozwiązania z zastosowaniem profili Brügmann Termorevolution, idealnie współgrające z obecnymi tendencjami rynkowymi, wymogami i trendami.
 
baza plikow 240 baza plikow 241
 
W spotkaniu wzięło udział około 100 uczestników 
 
Całe spotkanie uwieńczone zostało uroczystą kolacją w Hotelu Aleksander we Włocławku a także wieloma dyskusjami, rozmowami i interesującymi wymianami doświadczeń.
 
baza plikow 245
 
Konferencja ta pokazała, jak ważną rolę pełnią tego typu imprezy: nie tylko w sensie informacyjnym, technicznym, czy reklamowym. Ukazała również potrzebę zapoznawania dealerów producentów okien z systemodawcami, firmami współtworzącymi produkt finalny. 
My ze swojej strony mamy nadzieję, że spotkanie w dniu 6 maja 2011 roku, nasi goście uznali za udane, warte uwagi i wzbogacające ich dotychczasową wiedzę.