fbpx
 

Certyfikat „Złoty Płatnik” dla ABAKUS OKNA S.A.


       Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Spółka ABAKUS OKNA S.A. znalazła się w zacnym gronie laureatów i otrzymała CERTYFIKAT „Złoty Płatnik 2015” za wzorową terminowość dokonywanych płatności. W ramach Programu Analiz Należności firma EULER HERMES - światowy lider ubezpieczeń należności wyłania rzetelnych partnerów biznesowych...
Czytaj więcej...

STOLARKA PRZECIWPOŻAROWA PPOŻ


          Stolarka przeciwpożarowa pełni kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. W dniach 13-17 czerwca 2016 r. nasze konstrukcje przeszły pozytywnie badania mechaniczne, dymoszczelne oraz przeciwpożarowe w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku. W ciągu najbliższych tygodni nasza oferta rozszerzy się o stolarkę aluminiową z certyfikatem PPOŻ.
Czytaj więcej...

JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ - ZAKOŃCZENIE MODERNIZACJI

         
         Z radością informujemy o zakończeniu kolejnego etapu modernizacji naszego parku maszynowego do produkcji okien. Nowo oddana linia w pełni zautomatyzowała produkcję ram okiennych. W jednym cyklu odbywa się zgrzewanie ram okiennych, montowanie słupków stałych, oczyszczanie naroży oraz mocowanie zawiasów. Inwestycja ta, poza zwiększeniem wydajności, stoi na straży jakości...
Czytaj więcej...

TARGI NORYMBERGA - FORUM BRANŻOWE 04.2016

       Firma Abakus pokazała się w tym roku po raz pierwszy na targach Fensterbau Frontale. Producent postanowił wziąć w nich udział ze względu na prestiż imprezy, która odbija się głośnym echem nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Reprezentanci firmy postawili sobie kilka celów do zrealizowania podczas marcowej wystawy...
Czytaj więcej...

Spotkajmy się na Fensterbau Frontale!

Jedne z największych targów w Europie odbędą się w tym roku między 16 a 19 dniem Marca w niemieckiej Norymberdze. Międzynarodowa impreza branżowa, zrzeszająca producentów stolarki oraz firmy o pokrewnych profilach to doskonała okazja aby zaznaczyć swoja pozycję na rynku...
Czytaj więcej...

Pozwól swoim oknom zarobić na ogrzewanie! Abakus Okna S.A. zadba o to, by w Twoim domu było cieplej...

    Decydując się na okna Abakus bluEnergy oraz Energy z nowym pakietem szybowym CLIMATOP XN pozwolisz swojemu domowi oszczędzać za Ciebie. Firma ABAKUS OKNA S.A. oferuje ten zupełne nowy produkt, każdemu, kto ceni sobie prawdziwy komfort w mini-cenie. Nowy pakiet szybowy, w który spółka wyposaża swoje okna energooszczędne oraz pasywne, to prawdziwy „As” w dziedzinie ekonomii!
Czytaj więcej...

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Początek Marca 2015 upłynął w naszej firmie pod hasłem „edukacja". Tym razem przypadła nam rola nauczyciela i zaszczyt goszczenia u siebie naszych zagranicznych partnerów biznesowych. Łotewskie firmy z którymi współpracujemy wysłały do nas liczną delegację, w której skład weszła zarówno kadra zarządzająca spółek, jak i pracownicy - także ci zajmujący się sprzedażą i montażem stolarki.
Czytaj więcej...

Wielka nowina dla klientów i współpracowników Abakus Okna S.A! Zostaliśmy nominowani do godła „JAKOŚĆ ROKU 2015”!

Czytaj więcej...

Abakus urodzinowo

Ostatnie dni to naprawdę wyjątkowy czas dla pracowników i kontrahentów firmy ABAKUS OKNA S.A. Firma obchodzi obecnie okrągłe 20-lecie istnienia, a kulminacją obchodów tego jubileuszu okazała się gala urodzinowa, która odbyła się 19.11.2014 w hotelu Żubrówka, w Białowieży.
Czytaj więcej...

Abakus inicjuje przełom w produkcji

Abakus – najnowocześniejsi w Polsce.

Firma Abakus Okna S. A jest obecna na polskim rynku stolarki okiennej już od dwóch dekad. W ciągu tego czasu nieraz udowodniła, że może poszczycić się innowacyjnością, doskonałą jakością wyrobów, a dzięki temu również zaufaniem rzeszy klientów.
Czytaj więcej...

Jakośc Roku 2014 - bluEnergy

Mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy odznaczeni godłem JAKOŚĆ ROKU 2014 w kategorii PRODUKT ROKU.  Bohaterami walki o laur tego prestiżowego rankingu stały się nasze pasywne okna z linii bluEnergy.
Czytaj więcej...

Prawo ochronne na znak towarowy

Od dnia 26.03.2012r. Urząd patentowy Rzeczypospolitej Polskiej nadał prawo ochronne na nasz znak towarowy.

Abakus logo

XXVI wyścig jachtów Atlantic Rally for Cruisers

XXVI wyścig jachtów turystycznych Atlantic Rally for Cruisers, organizowany przez World Cruising Club zakończony! W tym największym na świecie transatlantyckim wydarzeniu żeglarskim nie zabrakło polskiego akcentu.

Czytaj więcej...

Sympozjum Innowacje branży budowlanej - Mielec 2011

Nowy rok zaczął się dla Fabryki Okien Abakus bardzo dynamicznie. Już 14.01.2011 roku wzięła udział w sympozjum budowlanym w Mielcu.

Czytaj więcej...

Abakus Energy Konferencja szkoleniowa - Włocławek 2011

baza plikow 79 

W dniu 6 maja 2011 roku, we Włocławku, zorganizowaliśmy konferencję szkoleniową. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób z terenów Polski Północnej, Północno - Wschodniej i Południowo-Wschodniej.
Czytaj więcej...