Drzwi podnoszono przesuwne Abakus HS

Drzwi podnoszono-przesuwne to doskonała zabudowa łącząca pokoje. Stanowią one także wygodne wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Bardzo dobry kontakt z otoczeniem nasze drzwi zapewniają z uwagi na dużą powierzchnię przeszklenia.
Czytaj więcej...

Drzwi uchylno przesuwne Abakus

Drzwi tarasowe przesuwne wpuszczają naturalne światło do domu i są idealnym punktem styku ze światem zewnętrznym. Ich skrzydła otwierają się wygodniej niż skrzydła rozwierne, gdyż nie zajmują cennego miejsca w domu i pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń mieszkalną.
Czytaj więcej...

Drzwi wejściowe nakładkowe

Drzwi panelowe firmy ABAKUS, to duże możliwości – zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i w przenośni. Unikalne połączenie panelu nakładkowego ze skrzydłem umożliwia nam wykonanie drzwi o wymiarach 1,4 m szerokości i aż 2,6 m wysokości!
Czytaj więcej...

Drzwi wejściowe pvc z wypełnieniem wsadowym

Przedstawiamy Państwu klasykę gatunku w nowoczesnej odsłonie. Doskonałej jakości drzwi wejściowe z wypełnieniami wsadowymi dają nieograniczoną możliwość dostosowywania aranżacji wejścia do własnych potrzeb oraz upodobań estetycznych klienta. Ciepła i solidna konstrukcja jest przez nas wykonywana na wymiar.
Czytaj więcej...

Drzwi wejściowe automatyczne z czytnikiem linii papilarnych

Drzwi wejściowe wykonane z aluminium to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i elegancję oraz solidność wykonania. Profile znacznie wytrzymalsze od tych wykonanych z PCV dostępne są u nas w identycznych okleinach, jak stolarka okienna. Nasze aluminiowe systemy drzwiowe na życzenie klientów wyposażamy w nowoczesne czytniki linii papilarnych mogące „zapamiętać” do 200 użytkowników. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego sterowania skrzydłem poprzez pilot oraz przycisk. 
 
Czytaj więcej...