fbpx

Poznaj nasze produkty

Nowoczesne i praktyczne

Okna

Drzwi tarasowe

Więcej światła w Twoim wnętrzu

Drzwi zewnętrzne

Styl i elegancja

Aluminium

Stylowe rozwiązania

Abakus Okna S.A. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo już od 25 lat obecne na rynku. Prężny rozwój pozwala nam na luksus inwestowania 100% dochodów w badania, które są gwarantem rozwoju firmy oraz innowacyjności naszych wyrobów. Efektem naszych starań są produkty dopasowane do jednostkowych potrzeb klientów. Tworzymy okna PCV odpowiadające różnorodnym wymaganiom energetycznym; zaczynając od produktów typu Standard, poprzez linię Energy - czyli wyroby cechujące się oszczędnością energii, aż do najbardziej zaawansowanych okien pasywnych PCV bluEnergy. 

Nasza szeroka oferta zawiera również doskonałe rozwiązania dotyczące drzwi. Proponujemy Państwu gamę konstrukcji dla drzwi wejściowych i tarasowych, które są produkowane zarówno z PCV, jak i aluminium, oraz komfortowych drzwi podnoszono-przesuwnych HS. 

Przez lata doświadczeń w branży nauczyliśmy się w jaki sposób najefektywniej organizować pracę firmy. Owocem naszych obserwacji jest zintegrowany system zarządzania i jakości produkcji – IRMC Production. Pełna automatyzacja procesu produkcji Abakus Okna S.A. opiera się o działanie najnowocześniejszego parku maszynowego w Europie! Gwarancją jakości naszych produktów są liczne nominacje i nagrody – a między nimi nasza duma: „Jakość roku”.

Sieć sprzedaży

Znajdź najbliższego przedstawiciela
Więcej

Właśnie tu produkujemy okna dla Ciebie