OKNA PANORAMICZNE

Okna panoramiczne redVISIO

okna panoramiczne redvisio, panoramiczne okna, panoramiczne okno, one vision okna, panoramiczne okno w kuchni, panoramiczne okno cena, okno panoramiczne otwierane, okno panoramiczne nieotwierane, panoramiczne okno cena, okna panoramiczne w kuchni, okna panoramiczne w bloku, okna panoramiczne producent, okna panoramiczne wymiary, panoramiczne okna przesuwne
okna salamander, okna abakus, okna premium, okna pcv, pvc, pcw, okna salamander bluevolution

Nowoczesne, spektakularnie doświetlające,
energooszczędne okna PCV z linii red

Okna panoramiczne redVISIO

 • okna do domu maksymalnie doświetlające pomieszczenia

 • energooszczędne, ciepłe okna PCV

 • wizyjna innowacja na rynku o zaawansowanych parametrach

OKNA PASYWNE

okna panoramiczne redvisio, okna doświetlające, okna z mniejszym słupkiem, okna pasywne, energooszczędne okna plastikowe
 • Liczba komór

  5-komorowe profile ram i skrzydeł

 • Ruchomy słupek

  środkowy moduł ruchomego słupka o szerokości jedynie 11 cm z jedną niemalże centralną klamką

 • Głębokość zabudowy

  73 mm

 • Współczynnik przenikania ciepła pakietu szybowego

  Pakiet 2-szybowy o Ug = 1,1 W/m2K, opcjonalnie dostępny pakiet 3-szybowy o Ug = 0,6 W/m2K

 • Uszczelki

  2 uszczelki 2-komorowe, zgrzewane w narożach w kolorze czarnym

 • Współczynnik przenikania ciepła okna

  Uw = 1,07 W/m2K*

 • Okucia

  Roto NX

 • Wzmocnienia

  stalowe ocynkowane wzmocnienia o grubości od 1,5 mm do 2 mm w zależności od rozmiaru okna

 • Zgrzew

  Technologia Abakus IRMC Production®

 • Klamka

  Aluminiowa

 • Dodatkowe wyposażenie

  doszczelniona listwa podparapetowa

 • Gwarancja

  5 lat

* Dotyczy dwuskrzydłowego okna referencyjnego 1465/1435 z pakietem trzyszybowym i ciepłą ramką.

okna salamander, okna abakus, okna premium, okna pcv, pvc, pcw, okna salamander bluevolution

SALAMANDER

Salamander to aktywne przedsiębiorstwo na arenie międzynarodowej, które w Polsce znane jest z najwyższej jakości profili PVC okienno-drzwiowych bluEvolution. Salamander przekazuje zauważalnie więcej dla Klienta. Innowacje i nowoczesne rozwiązania to jego drugie imię.

Okna panoramiczne Salamander redVISIO to połączenie możliwości i odważnych pomysłów Salamander oraz inspiracji i najwyższej, zaawansowanej technologii Abakus Okna.

OKLEINY OKIEN PANORAMICZNYCH BLUVISIO

Panoramiczne okna redVISIO dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Oprócz palety podstawowej, każdy klient może dobrać okleiny w barwach niestandardowych, mając na uwadze swoje preferencje i styl wykończenia elewacji. Doświetlające okna redVISIO prezentują się spektakularnie niemal w każdej okleinie na okna PVC.

Wzornik barw jest kompatybilny z paletą Salamander. Jest to gwarancja piękna i nasycenia koloru, nieskazitelnej struktury i niemieckiej jakości.

 • Kolory oklein podstawowych

 • Kolory oklein dodatkowych

KLAMKI DO OKIEN PANORAMICZNYCH REDVISIO

Nieodłącznym elementem ciepłych panoramicznych okien redVISIO są wysokiej jakości klamki aluminiowe – będące gwarancją trwałości i funkcjonalności. Stanowią one bardzo dobrą ochronę antywłamaniową, są solidne i trwałe, wykonane z wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa.

  • Brąz

  • Biała

Panoramiczne okna PCV redVISIO są spektakularnie doświetlające i rewolucyjnie energooszczędne. Wysokogatunkowy osprzęt i niemalże centralna środkowa klamka poprawiają ergonomię okna, a jego eksploatację zamieniają w czystą przyjemność.

okna panoramiczne bluvisio abakus

DOŚWIETLAJĄCE, PANORAMICZNE OKNA redVISIO – ŚWIATŁO I NOWOCZESNOŚĆ

Panoramiczne okna redVISIO, wykonane z najwyższej klasy PCV, wyróżniają się środkowym modułem słupka o szerokości jedynie 11 cm (znacznie mniej niż standardowy słupek stały). Oczywiście, przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki temu innowacyjnemu zastosowaniu, panoramiczne okna redVISIO pozwalają na lepszą przenikalność promieni słonecznych do wnętrza, doświetlając je i zatrzymując ciepło we wnętrzu. Dostępne są również w wersji z szybami ze szkłem ornamentowym, pozwalając nie tylko na doświetlenie wnętrza, ale i ochronę prywatności użytkowników.

Okna redVISIO są produkowane w opatentowanej, autorskiej technologii Abakus IRMC Production®. To sprawia, że oprócz idealnych parametrów, spełniają również najwyższe standardy środowiskowe i ekologiczne.

okna pasywne bluvisio, panoramiczne okna, panoramiczne okno, one vision okna, panoramiczne okno w kuchni, panoramiczne okno cena, okno panoramiczne otwierane, okno panoramiczne nieotwierane, panoramiczne okno cena, okna panoramiczne w kuchni, okna panoramiczne w bloku, okna panoramiczne producent, okna panoramiczne wymiary, panoramiczne okna przesuwne

PANORAMICZNE OKNO redVISIO – ZAAWANSOWANE PARAMETRY I DESIGN

Okna panoramiczne redVISIO są energooszczędne, ciche i przede wszystkim ciepłe. Ich ergonomię poprawiają nowoczesne, niemal centralnie położone klamki, które nadają im nietuzinkowego designu i charakteru.

Wysokogatunkowy osprzęt poprawiają ergonomię okien redVISIO, a zabezpieczenia antywyważeniowe – zwiększają bezpieczeństwo.

ZOBACZ NASZE OKNA PCV