Czyste Powietrze

SKORZYSTAJ Z ABAKUS
Z PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE 3.0.

  • Nawet 40 tys. zł dotacji na wymianę okien i drzwi
  • Zwrot do 100 proc. inwestycji
  • Fachowa pomoc na wszystkich etapach

 

Skorzystaj teraz z dofinansowania
i wymień starą stolarkę na energooszczędną!

O PROGRAMIE CZYSTE POWIETRZE 3.0.

Czyste Powietrze to ogólnopolski program dopłat do wymiany starych, nieefektywnych źródeł ciepła, a także prac termomodernizacyjnych budynków mieszkalnych. W jego ramach dofinansowanie można otrzymać m.in. na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

W porównaniu do poprzednich edycji  Czyste Powietrze 3.0 oferuje: niemal dwukrotnie wyższe dotacje, możliwość prefinansowania, zmiany w opcjach kredytowych, a także jeszcze większy nacisk na kompleksową termomodernizację budynków. Konieczne jest m.in. przeprowadzenie audytu energetycznego, na który również można otrzymać dotację  – do 1200 zł.

Ponadto maksymalnie uproszczono formalności. Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje Program warto skorzystać z pomocy ekspertów. Nasi dystrybutorzy pomogą Wam wypełnić potrzebne dokumenty i uzyskać maksymalne dofinansowanie. 

KOALICJA TERMOMODERNIZACJI

Jak wynika z badań Centrum Analiz Branżowych zaledwie 13 proc. inwestorów wymieniających w ubiegłym roku okna w swoich domach skorzystało z dofinansowania w ramach Programu Czyste Powietrze. Ponad połowa wymieniających nie wiedziała, że może skorzystać z jakiejkolwiek dotacji.

Ponad 80 proc. Polaków nie korzystało dotacji, choć mogło! Aby to zmienić i pomóc inwestorom w wymianie okien, Abakus przystąpił do Koalicji Termomodernizacji.

Dzięki temu możemy skutecznie pomóc naszym Partnerom, Dystrybutorom a przede wszystkim Klientom uzyskać maksymalną dotację, załatwić formalności i w efekcie – cieszyć się świeżym, zdrowym powietrzem.

okna do drewnianego domu, plastikowe okna do domu drewnianego, okna PVC w domu z bali, nowoczesna stolarka w drewnianym domu, dom z drewna okna z PCV

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Wyjaśnimy wszystkie możliwości
  • Doradzimy
  • Pomożemy wypełnić wniosek i przejść przez formalności

 

telefon: +48 85 713 09 81

email: czystepowietrze@abakus-okna.com.pl 

Ciepłe okna i drzwi Abakus

spełniające warunki Programu Czyste Powietrze 3.0.