• Blog

    >

  • Wyniki Regatta Business Poland 2021! Znamy Mistrzów Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim!

Blog

Wyniki Regatta Business Poland 2021! Znamy Mistrzów Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim!
2021-09-13

Wyniki Regatta Business Poland 2021 – final results! Sprawdźcie, kto został Mistrzem Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim!

Znamy Wyniki Regatta Business Poland 2021! 9 września 2021 na koralowej wyspie Zlarin zakończyły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w klasie ORC. XIV edycja Regatta Business Poland zapisała się w historii regat jako przełomowa. Poznajmy zwycięskie teamy.

Tegoroczne wyścigi Regatta Business Poland przyciągnęły rekordową liczbę żeglarzy i sympatyków! Pośród malowniczych wysp, na srebrzystych wodach Adriatyku odbyło się pięć brawurowych etapów regat. Załogi wyruszyły z mariny Rogoźnica Frappa, prowadziły przez Szybenik, Tribunj, Opat, aż w końcu dotarły do Zlarin, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie regat i wręczenie medali.  

Wyniki Regatta Business Poland 2021 

Udział w Regatta Business Poland 2021 był doskonałą okazją do wspólnej zabawy w duchu sportowej rywalizacji oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Podczas tegorocznej, XIV już edycji regat na linii startu w marinie Rogoźnica Frappa stanęło 35 drużyn. W najwyższej, profesjonalnej i jednocześnie najszybszej klasie A Profi z użyciem genakerów mogliśmy podziwiać drużyny: Abakus Sailing Team, Hormann, Alteris, Zee-Sailing Team, Ladies Sailing Team, Novoferm, Alteris, Novet, Budownictwo Kamiński i Investa. W klasyfikacji generalnej zespół Abakus Sailing Team zdobył II miejsce. Złoto wywalczyła drużyna Alteris pod kierunkiem Łukasza Wosińskiego. W klasie B najlepsza okazała się załoga firmy Porta prowadzona przez Artura Peksyka. W klasie C na podium stanął team Hely4you pod wodzą Piotra Starowicza. 

regatta business poland 2021 wyniki
Wyniki Regatta Business Poland 2021 – klasa ORC Professional

Pełne wyniki XIV edycji Otwartych Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim dostępne są na stronie organizatora: TUTAJ. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęła firma POid, a patronat honorowy – Polski Związek Żeglarski. Szczegółowa relacja z wydarzenia dostępna jest na profilu Facebooka Abakus Okna oraz Regatta Business Poland. 

Mistrzowie Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Zobaczcie, jak mistrzowie radzili sobie na morzu. Poniżej znajdziecie film z finału Regatta Business Poland oraz krótką fotorelację z ostatnich dni zmagań autorstwa G. Libery.

🎥 Kacper Libera

Konkurs fotograficzny Regatta Business Poland 2021

Przypominamy, że wciąż można oddać głos na zdjęcie publiczności. Zdjęcie, które zdobędzie największą ilość polubień do piątku 17.09.2021 od godz. 18.00, zostanie uznane za zwycięskie. Nagrodą w konkursie jest lot helikopterem 1+2. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu fotograficznego Regatta Business Poland 2021 jest „Krew, pot i łzy”. Najlepsze zdjęcia mają uwiecznić zarówno zaangażowanie załogi, wdzięki łodzi oraz piękno chorwackich krajobrazów i sportowej rywalizacji oraz ukazać momenty dramatycznej, sportowej walki i zmagań z wiatrem, wodą i przeciwnościami losu. Aby oddać głos, wystarczy przejść do linku: TUTAJ 🙂

inne z tej kategorii