Blog

4 września 2021 w chorwackim Pirovac rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w klasie ORC. Po próbnych treningach już dziś, 6 września zawodnicy opuszczą marinę w Rogoźnicy i wystartują w pierwszym wyścigu!

Trasa Regatta Business Poland 2021 obejmuje jedne z najpiękniejszych wysp na Morzu Adriatyckim, zapewniające ciszę, krystalicznie czystą wodę i niesamowite widoki. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć wymarzone, idealne warunki do żeglugi, zdrowej rywalizacji w duchu fair play, wspólnej zabawy oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Nie dziwi więc fakt, że tegoroczne regaty przyciągnęły rekordową liczbę żeglarzy.

Regaty branży budowlanej powoli zyskują status wydarzenia kultowego, a wielu zawodników pływa z nami praktycznie od początku. Wiemy też, że w kalendarzach firmowych wielu firm z sektora construction regaty są już wpisane na stałe. – mówi Zdzisław Gajos, główny organizator Regatta Business Poland 2021.

To niezwykle emocjonujące i niesztampowe wydarzenie integrujące branżę budowlaną w tym roku skusiło również nas – Abakus Okna S.A. 🙂 W tegorocznych regatach weźmie udział Abakus Sailing Team z Markiem Porzeckiem, CEO firmy i doświadczonym wilkiem morskim na czele!

Wspaniale jest, gdy możemy pasję do żeglarstwa dzielić z osobami z naszej branży. Już po wczorajszych próbnych startach i treningach poczuliśmy ducha integrującej rywalizacji. Dziś wypływamy w pierwszych wyścigu w klasie profesjonalnej z użyciem Genakera. Załoga jest w cudownych nastrojach. Trzymajcie za nas kciuki – mówi Marek Porzecki, CEO Abakus Okna S.A.

regatta business Poland 2021, mistrzostwa polski branży budowlanej w żeglarstwie morskim

Żeglarze wypływają z mariny w Rogoźnicy. W kolejnych dniach trasa wyścigów będzie prowadzić przez Szybenik, Trubunj, Opat i Zlarin, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie medali. Aktualności i wyniki z poszczególnych wyścigów na bieżąco dostarcza na FB: Regatta Business Poland oraz Abakus Okna S.A.

Więcej na temat Mistrzostw Polski Branży Budowlanej Regatta Business Poland 2021.

inne z tej kategorii