Blog

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Zwłaszcza w obecnych czasach. Dlatego w Abakus stworzyliśmy nowe bezpieczne okno bluSAFETY. Jego głównym celem jest zapewnienie najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej. A jednocześnie — zagwarantowanie ponadprzeciętnego poziomu zabezpieczenia Was i Waszego domu przed włamaniem i niespodziewanymi zdarzeniami.

Teraz, w ramach promocji „Bezpieczne okno od Abakus”, okna bluSAFETY dostępne są w promocyjnej, bardzo atrakcyjnej cenie! Kosztują tyle, co standardowa stolarka bluENERGY oraz bluSYNEGO. *sprawdź zasady promocji

Sprawdźcie co oferują nowe okna bluSAFETY i na jakich zasadach możecie skorzystać z promocji „Bezpieczne okna od Abakus”.

okna plastikowe standardowe

Co oferuje nowe bezpieczne okno bluSAFETY?

9 wyznaczników bezpiecznego okna bluSAFETY:

  1. Okna bluSAFETY wyposażone są w kontaktrony, czyli specjalne magnetyczne czujniki, które są w stanie wyczuć otwarcie skrzydła. Można je podpiąć pod dowolny system alarmowy zastosowany w domu. Dzięki temu, w przypadku próby włamania zostaniecie szybko ostrzeżeni, a sam włamywacz prawdopodobnie ucieknie spłoszony alarmem.
  2. Szyba antywłamaniowa P2. Pakiety P2 zbudowane są z dwóch szyb typu float o grubości 4 mm. Co więcej, pomiędzy nimi umieszczane są 2 warstwy specjalnej folii, które naklejone na taflę praktycznie uniemożliwiają jej rozbicie. Szkło, nawet jeśli pęknie, w wyniku silnego uderzenia nie powinno się rozpaść.
  3. Pakiet szybowy w okno bluSAFETY wklejamy ręcznie. Dzięki temu znacznie trudniej jest go wypchnąć ze skrzydła okna.
  4. Super wytrzymałe okucia rozwierno-uchylne Roto NX o zwiększonej nośności zawiasu 130 kg są w stanie udźwignąć nawet bardzo duże i ciężkie skrzydła.
  5. Klamka RotoLine Secustik, dzięki specjalnej innowacji w budowie, zabezpiecza przed ryzykiem przekręcenia jej z zewnątrz. A to jeden z najczęstszych sposobów włamywaczy na sforsowanie okna.
  6. Walory klamki RotoLine Secustik podnosi dodatkowa innowacja – specjalna blokada antyprzewierceniowa do zasuwnicy z ultra twardej stali. Montujemy ją w skrzydle okna pod trzpieniem klamki.
  7. 2 zaczepy antywyważeniowe w Abakus montujemy w standardzie w każdym skrzydle. To podstawowy i bardzo skuteczny element systemu ryglowania stolarki okiennej.
  8. Stosowana przez Abakus, gruba na 2 mm stal w profilach PVC zwiększa ich sztywność i stabilność. Dzięki temu nasze okna są bardziej wytrzymałe nawet na porywisty wiatr i ulewny deszcz.
  9. Okna bluSAFETY produkujemy na bazie naszych bestsellerowych systemów okiennych bluENERGY o szer. 82 mm i bluSYNEGO o szer. 80 mm. Zachowują one wszystkie walory izolacji termicznej i akustycznej tych systemów.
bezpieczne okno od Abakus, bluSAFETY,

Szczegóły promocji „Bezpieczne okno od Abakus”

Aby skorzystać z promocji i otrzymać okno rozwierno-uchylne bluSAFETY w cenie standardowej stolarki należy:

– złożyć zamówienie na co najmniej 5 okien.

Przy czym:

– w ramach jednego zamówienia, promocyjną ceną objęte jest jedno okno rozwierno-uchylne okno bluSAFETY na każde 5 zamówionych,

– pozostałe okna z zamówienia muszą być wyposażone w dodatkowe, wyżej wymienione elementy i innowacje podwyższające ich bezpieczeństwo. Wówczas elementy te są dostępne w regularnej cenie.

Liczba okien dostępnych w ramach akcji promocyjnej jest ograniczona.

Sprawdź: Regulamin promocji „Bezpieczne okno od Abakus”

inne z tej kategorii