Blog

Rehau – okna i drzwi na każdą pogodę
2021-01-19

Są takie okna i drzwi, które Polacy doceniają ze względu na to, jak doskonale radzą sobie w trudnych warunkach pogodowych. Właśnie te okna i drzwi zapewniają ciepło, ciszę i komfort. Idealnie przechodzą również wszystkie testy antywłamaniowe i starzeniowe. Sprawdźcie Rehau – okna i drzwi na każdą pogodę.

REHAU – okna i drzwi na każdą pogodę do zadań specjalnych

Okna Rehau Synego i drzwi oparte na profilach Rehau to produkty na miarę współczesnych potrzeb i zmiennych warunków pogodowych. Wykonane z ultramocnego tworzywa pozwalają na wyprodukowanie pewnie działających elementów, niezależnie od ich konstrukcji i gabarytów. Co jeszcze w nich wyjątkowego? Sprawdźcie, dlaczego okna i drzwi oparte na systemach Rehau mają opinię produktów do zadań specjalnych.

okna Rehau, okna synego, drzwi rehau, drzwi synego, drzwi tarasowe rehau, okna blusynego

OKNA REHAU SYNEGO

„Okna, które nie tylko pokażą nam świat, ale również zadbają o świeże powietrze – nawet kiedy będą zamknięte. I które odstraszą włamywacza, zanim w ogóle dojdzie do włamania”. Pod dumnie brzmiącą nazwą okien Rehau kryją się nasze okna bluSynego. Pasywne okna wykonane z najwyższej jakości PVC na ultrawytrzymałym profilu Rehau, z linii Premium blu, wzmocnione dodatkową stalą zamkniętą w ramie.Mają idealne parametry izolacyjności cieplnej (najlepsza w swojej klasie efektywność energetyczna Uw na poziomie 0,76 W/m2K). Okna Rehau Synego posiadają również dodatkowe uszczelki chroniące przed stratami ciepła. Ponadto, głębokie osadzenie szyb poprawia izolację cieplną okien pasywnych bluSynego, a komory zewnętrzne zapewniają wentylację i chłodzenie profilu.

Okna rehau, drzwi rehau, okna synego, okna rehau synego, okna blusynego, drzwi tarasowe rehau, okna rehau opinie, rehau drzwi balkonowe, drzwi wejściowe rehau, okna rehau uszczelki, okna rehau synego opinie, okna synego opinie, okna rehau synego forum, okna rehau cena, okna synego cena, drzwi rehau cennik, rehau drzwi zewnętrzne,
Źródło: rehau.com

Są to produkty o najwyższych wskaźnikach wytrzymałości i bezpieczeństwa – w oknach Synego jest możliwość montażu niezawodnego systemu prewencyjnej ochrony przeciwwłamaniowej REHAU Smart Guard. To dyskretnie ukryte w ościeżnicy inteligentne czujniki, które wykrywają włamywacza i samoczynnie uruchamiają program ochronny. Niezwykle gładka powierzchnia zewnętrzna profili, dzięki unikatowej formule HDF (z ang. High Definition Finishing), czyni okna pasywne bluSynego niezwykle estetycznymi i designerskimi. W dodatku tak uzyskana ultragładka powierzchnia jest odporna na zabrudzenia, łatwa w czyszczeniu (mamy więc okna „na błysk”!) i niezwykle odporna na warunki atmosferyczne.

Okna bluSynego pozwalają na realizację własnych niezliczonych pomysłów, marzeń i życzeń. Nowocześnie z lśniącą bielą, przytulnie i naturalnie z ciepłymi wzorami drewnopodobnymi, a może zgodnie z obowiązującymi trendami, w modnym kolorze classic blue albo antracyt? Tworząc projekt okien, wybieramy spośród 220 wzorów okien, lakierów – osobno od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Nic więc dziwnego, że na każdym forum zetkeniemy się z opinią, że okna Rehau Synego wspaniale korespondują z obowiązującą modą i trendami. W dodatku, uwzględniając najwyższe parametry produktu, nie są drogie. Cena okna Premium Rehau Synego zaczyna się już od 730 zł. 

Drzwi REHAU

Naszym ulubionym produktem ostatnich lat są drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS. Sympatia wynika oczywiście z panoramicznego, oryginalnego efektu, jaki można dzięki nim uzyskać. Na systemach Rehau można oczywiście zrobić absolutnie każde drzwi – balkonowe, tarasowe, wejściowe, uchylne, rozwierne czy podnośno-przesuwne. Każde przygotowane w zaawansowanej technologii, zapewni najwyższy komfort obsługi i spełni najbardziej restrykcyjne wymagania odnośnie energooszczędności, bezpieczeństwa i wzornictwa.

Okna rehau, drzwi rehau, okna synego, okna rehau synego, okna blusynego, drzwi tarasowe rehau, okna rehau opinie, rehau drzwi balkonowe, drzwi wejściowe rehau, okna rehau uszczelki, okna rehau synego opinie, okna synego opinie, okna rehau synego forum, okna rehau cena, okna synego cena, drzwi rehau cennik, rehau drzwi zewnętrzne,

Dziś skupimy się na elegancji i wyrafinowaniu – drzwiach tarasowych podnoszono-przesuwnych HS, wykonanych z najwyższej jakości PVC – idealnym rozwiązaniu dla współczesnego domu. Dzięki dużej powierzchni przeszkleń zapewniają maksymalne doświetlenie i przenikalność światła słonecznego. Są ulubionym dodatkiem projektantów wnętrz – ze względu na wielką oszczędność miejsca i przesuwność skrzydeł ułatwiają aranżację każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. 

drzwiach tarasowych podnoszono-przesuwnych HS zastosowano nowoczesne okucia HSportal wraz z zespołem jezdnym złożonym z kółek poruszających się w aluminiowych prowadnicach. Jest to gwarancja płynnego i cichego przesuwania segmentów. Co więcej, zlicowany z podłożem próg ECOPASS – o wysokości 0 mm – pozwala na płynne połączenie wnętrza z tarasem, jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Jego specjalna konstrukcja wzmacnia izolację termiczną, co przekłada się na oszczędności energetyczne. Próg jest łatwy w czyszczeniu, a przy zamkniętych drzwiach niewidoczny. Ponadto, drzwi tarasowe HS zostały wyposażone w antywyważeniowy 4-punktowy system ryglowania, zapewniają ochronę i bezpieczeństwo.

Drzwi tarasowe oparte na systemie Rehau mogą być zrealizowane w wielu schematach otwierania (różnorodność i elastyczność to drugie imię Rehau!), przy szerokości do 10 metrów i wysokości do 2,7 metra. Cennik drzwi Rehau, tak jak okien, jest również bardzo przystępny. Więcej informacji na ten temat udzielają nasi dystrybutorzy.

Nowy produkt od Rehau i Abakus 

Już niedługo Abakus Okna zaprezentuje najnowszy produkt Rehau, odsłaniający nowoczesne możliwości architektoniczne i nowe koncepcje aranżacji pomieszczeń. Dostępny w ponad 400 wariantach wzorniczych do wyboru, prezentuje idealny wygląd na całym obwodzie i zachwyca nowym komfortem obsługi. Okna bluSYNEGO, okna albo drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne Rehau, a może drzwi tarasowe przesuwne? O tym, czym jest ten tajemniczy produkt, już niedługo powiadomimy na naszej stronie i w social mediach. Odwiedzajcie nas! 🙂 

Okna rehau, drzwi rehau, okna synego, okna rehau synego, okna blusynego, drzwi tarasowe rehau, okna rehau opinie, rehau drzwi balkonowe, drzwi wejściowe rehau, okna rehau uszczelki, okna rehau synego opinie, okna synego opinie, okna rehau synego forum, okna rehau cena, okna synego cena, drzwi rehau cennik, rehau drzwi zewnętrzne,
Źródło: rehau.com

Abakus Okna S.A. i Rehau

Abakus Okna S.A. współpracuje tylko z solidnymi partnerami, którzy – tak jak my – czują się w najwyższej mierze odpowiedzialni za swój produkt. Z Rehau łączy nas jeszcze wspólna idea ponoszenia odpowiedzialności za ludzi i środowisko naturalne. Zarówno w zakładzie produkcyjnym Abakus Okna S.A., jak i w firmie Rehau, optymalizujemy efektywność energetyczną, chroniąc zasoby naturalne i środowisko. Dlatego produkty oparte na profilach Rehau, wyprodukowane przez Abakus Okna S.A. produkowane są zgodnie z najwyższymi normami energooszczędności i wyznacznikami autorskiej technologii Abakus IRMC Production®. Wykonane z ekologicznego surowca, podlegają recyklingowi i spełniają najwyższe standardy środowiskowe i ekologii funkcjonalnej.

Więcej o tym, jak poprzez recykling PVC dbamy o środowisko, można przeczytać w osobnym artykule Ekologiczny Abakus >

inne z tej kategorii