Blog

Kupując produkty różnego typu – w tym okna PVC i drzwi tarasowe czy drzwi wejściowe, coraz rzadziej zwracamy uwagę na reklamy i marketingowe obietnice. Wiadomo, każda firma chce przedstawić siebie i swoje produkty z jak najlepszej strony. Szukając idealnych rozwiązań, coraz częściej bazujemy więc na opiniach innych osób. Konsumentów, współpracowników, partnerów handlowych… Takie oceny są zdecydowanie bardziej wiarygodne i obiektywne. Dlatego chcemy Wam pokazać, jakie opinie o Abakus Okna mają przedstawiciele przedsiębiorstw, które z nami współpracują. Mamy powody do chwalenia się.

opinie o Abakus Okna, opinie o oknach Abakus, opinie o Abakus, Abakus Okna forum, Abakus okna opinie, Abakus opinie

Abakus Okna to przedsiębiorstwo mające niemal 30 lat doświadczenia. Nasze początki sięgają 1994 roku. Z niewielkiej rodzinnej firmy, staliśmy się jednym z największych i najbardziej liczących się producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Proponujemy okna plastikowe i aluminiowe, a także drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne PVC i Alu. Taki efekt i taki rozwój był możliwy wyłącznie dzięki ciężkiej pracy i współpracy z odpowiednimi partnerami.

Zawsze bardzo starannie dobieraliśmy firmy, które dystrybuują i montują okna Abakus. I to dlatego ich opinia jest dla nas tak istotna. Z  przyjemnością publikujemy kilka ostatnich opinii o Abakus i naszych oknach i drzwiach.

opinie o Abakus Okna, opinie o oknach Abakus, opinie o Abakus, Abakus Okna forum, Abakus okna opinie, Abakus opinie

Za co doceniają nas nasi partnerzy? – zobacz opinie o Abakus Okna

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za jakość produktów. Okna Abakus: bluENERGY i bluSYNEGO spełniają wszystkie wymogi stawiane nowoczesnemu budownictwu. Doskonale chronią przed ucieczką ciepła, oferując wysokie parametry izolacyjności termicznej. Spełniają też wymogi programu „Czyste Powietrze„. Mogą więc być montowane podczas termomodernizacji, na którą chcemy otrzymać dofinansowanie z tego programu.

Dodatkowo okna Abakus są eko. I to podwójnie. Z jednej strony dlatego, że dzięki znakomitym parametrom izolacyjności termicznej pozwalają zmniejszyć ucieczkę ciepła i zapotrzebowanie na nie w domach i budynkach. Z drugiej dlatego, że produkujemy je w przemyślany sposób pozwalający redukować emisję CO2 oraz zużycie materiałów i energii.

Ale to nie wszystko. Okna Abakus są wytrzymałe na działanie wiatru i deszczu. Chronią też przed hałasem i potencjalnym włamaniem. Zastosowanie w nich m.in. 2 zaczepów antywłamaniowych i klamki Roto Secustik sprawia, że są znacznie trudniejsze do sforsowania przez włamywaczy. Opcja wklejenia pakietu szybowego dodatkowo podnosi ich walory pod tym względem. W ofercie mamy również okna z pakietem podnoszących bezpieczeństwo (więcej o oknach okna bluSAFETY).

Co mówią o plastikowych oknach Abakus firmy, z którymi współpracujemy i nasi klienci?  

opinie o Abakus Okna, opinie o oknach Abakus, opinie o Abakus, Abakus Okna forum, Abakus okna opinie, Abakus opinie

Opinie o Abakus Okna – nie tylko o produktach firmy

Co ważne, Abakus Okna jako przedsiębiorstwo i marka, doceniane jest nie tylko za wysoką jakość okien PCV. Nasi kontrahenci, równie wysoko oceniają przebieg współpracy z nami.

Co dokładnie zostało docenione? Między innymi terminowość i niezawodność zespołu Abakus, a także sama komunikacja i atmosfera współpracy. Również w sytuacjach newralgicznych i wymagających skupienia jak na przykład podczas obsługi posprzedażowej dajemy radę 🙂

Terminowość realizacji zamówień jesteśmy w stanie zapewnić dzięki odpowiedniej organizacji procesów produkcyjnych. W naszym zakładzie produkcyjnym w Choroszczy, inżynierowie Abakus wdrożyli unikalny, absolutnie pionierski system zarządzania i jakości produkcji IRMC Production. Dzięki niemu jesteśmy w stanie precyzyjnie, co do milimetra, określić miejsce ucięcia elementu czy połączenia elementów PCV z elementem stalowym. A przez to zapewnić ich jakość. Park maszynowy Abakus Okna jest jednym z najnowocześniejszych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

opinie o Abakus Okna, opinie o oknach Abakus, opinie o Abakus, Abakus Okna forum, Abakus okna opinie, Abakus opinie

Wieloletnie doświadczenie procentuje 

inne z tej kategorii