Abakus logo
irmc
pl PL    en EN    de DE    cz CZ    li LT    it IT

twitter  fb  G youtube
cien menu
cien baner
 

Wyszukiwarka

Kontakt

ABAKUS OKNA S.A.
16 - 070 Choroszcz,
ul. Mickiewicza 76

INFOLINIA
+48 (85) 713 09 70
 

Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015 Z ogromną przyjemnością informujemy, iż dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2015. Nagroda przyznawana jest przez dziennik „Puls Biznesu” firmom które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Ranking polskich przedsiębiorstw, przygotowywany jest już od 16 lat, na zlecenie „Puls Biznesu”, przez Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych firm. 

Certyfikat „Złoty Płatnik 2015” dla ABAKUS OKNA S.A.

certyfikat abakus zloty platnik 2015  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Spółka ABAKUS OKNA S.A. znalazła się w zacnym gronie laureatów i otrzymała CERTYFIKAT „Złoty Płatnik 2015” za wzorową terminowość dokonywanych płatności. W ramach Programu Analiz Należności firma EULER HERMES - światowy lider ubezpieczeń należności wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Proces weryfikacji w Plebiscycie prowadzony jest przez EULER HERMES od 2003 roku. Jest to największa baza danych o doświadczeniach płatniczych w Polsce. Stanowi ona wiarygodne informacje o rzeczywistej strukturze przeterminowanych należności, które raportowane są w cyklu miesięcznym przez uczestników Programu, do którego należą kluczowe firmy z wielu branż.

Jakość roku 2015 - Abakus nie schodzi z podium!

JAKOSC 2015 logo PL Rok 2015 - to dla naszej firmy czas pozytywnych przełomów. Przyniósł nam kolejne wzrosty  sprzedaży i silne modernizacje na różnych etapach produkcji stolarki Abakus. Dzięki temu udało nam się zawalczyć o zaufanie klientów oraz partnerów handlowych, oraz stworzyć od podstaw kilka zupełnie nowych rozwiązań, takich jak bluVISIO – okno z ultra wąskim słupkiem ruchomym i bluDECORO - okno totalne z nowocześnie zabudowaną opaską glifu. Znaleźliśmy się w gronie dumnych zwycięzców prestiżowego europejskiego plebiscytu „Jakość Roku” już po raz drugi. Stolarka pasywna bluENERGY o głębokości zabudowy 82 mm po raz kolejny okazała się faworytem klientów spośród wszystkich naszych produktów. Przyznany nam certyfikat to symbol wartości, o którą staramy się dbać najbardziej – a jest to najwyższa jakość naszych wyrobów. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że udało nam się zdobyć ten piękny laur.

Jakość roku 2014

jakosc roku 2014 Abakus bluEnergy Odznaczenie godłem JAKOŚĆ ROKU 2014 w kategorii PRODUKT ROKU.  Bohaterami walki o laur tego prestiżowego rankingu stały się nasze pasywne okna z linii bluEnergy. Konkurs "JAKOŚĆ ROKU" organizowany jest corocznie przez Fundację Qualitas - Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych z siedzibą w Katowicach i ma na celu promocję jakości oraz wysokich standardów w działalności gospodarczej na polskim rynku. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego osiągnięcia - znaleźliśmy się bowiem w wąskim gronie przedsiębiorstw, które cieszą się zaufaniem klientów, a także trwałą i owocną współpracą z naszymi kontrahentami. Nasz sukces umożliwiło wprowadzenie nowego, unikalnego systemu zarządzania jakością produkcji - IRMC Production. Uważamy, że wytwarzanie  okien w asyście najnowocześniejszego parku maszynowego w Europie zwiastuje nadejście przełomu na rynku stolarki. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni, zapewniamy jednocześnie, że naszą ambicją jest dalsze doskonalenie technologii produkcji w fabryce ABAKUS OKNA S.A. 

Ambasador Biznesu 2008

  Po raz kolejny Fabryka Okien Abakus została nominowana do konkursu "Ambasador Biznesu" organizowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego oraz Podlaskie Centrum Euro Info.

Gazele Biznesu 2007

  To nagroda przyznawana co roku przez "PULS BIZNESU" dla grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. "Gazela Biznesu" to znana i wiarygodna marka w świecie biznesu, która bierze pod uwagę dynamikę rozwoju firm.

Ambasador Biznesu 2007

  Konkurs "Ambasador Biznesu" jest cyklicznie organizowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego oraz Podlaskie Centrum Euro Info. Celem konkursu jest wskazanie tych firm w województwie podlaskim, które mogą poszczycić się dobrymi wynikami działalności gospodarczej.