Abakus logo
irmc
pl PL    en EN    de DE    cz CZ    li LT    it IT

twitter  fb  G youtube
cien menu
cien baner
 

Wyszukiwarka

Kontakt

ABAKUS OKNA S.A.
16 - 070 Choroszcz,
ul. Mickiewicza 76

INFOLINIA
+48 (85) 713 09 70
 

Dlaczego AbakusenergooszczednoscENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Szczególnie ważnym atutem naszych produktów jest wysoka efektywność cieplna. Oszczędzanie energii to nie tylko mniejsze rachunki, ale także działanie na korzyść środowiska naturalnego. Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą na komfort użytkowania stolarki Abakus Okna S.A. wraz ze znacznym obniżeniem kosztów ogrzewania.


bezpieczenstwoBEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wyposażyliśmy nasze okna w szyby oraz zaczepy antywłamaniowe po to, aby zminimalizować ryzyko „wizyty” niepożądanych gości w Państwa domach.
dzwiekochlonnoscDŹWIĘKOCHŁONNOŚĆ
Unikatem na polskim rynku jest stosowana przez nas dwukomorowa uszczelka zgrzewalna. Dzięki swojej budowie zapewnia ona wysoką dźwiękochłonność wyrobów Abakus Okna S.A.
jakoscJAKOŚĆ USŁUG
Abakus Okna S.A. to firma specjalizująca się w świadczeniu usług o najwyższym standardzie. Indywidualny system logistyczny oraz troska o naszych klientów to czynniki zapewniające sprawną i satysfakcjonującą współpracę. Wybierając naszą firmę, decydują się Państwo na doskonały produkt oraz profesjonalną obsługę. Gwarantujemy spełnienie oczekiwań w 100%!


trwaloscNIEZAWODNOŚĆ
Podczas komponowania oferty mamy przed oczami  komfort i zadowolenie naszych klientów. Starannie dobieramy najbardziej niezawodne materiały i technologie, by stworzyć produkt o doskonałej  jakości. Realizujemy produkcję okien o wyjątkowej żywotności. Na dowód tego zapewniamy Państwu aż 5-letni okres gwarancji na całe okno, a nie tylko wybrane podzespoły. Jesteśmy chwaleni za swoje osiągnięcia nie tylko przez  klientów, którzy już nam zaufali, lecz także przez niezależne instytuty badawcze.

 

firma Abakus


Już od 20 lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z  PCV oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji - IRMC Production. To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całkowitą automatyzację produkcji. 

Obszar  firmy Abakus Okna S.A. to 20 000 metrów kwadratowych zagospodarowanych najnowocześniejszym sprzętem do produkcji okien w Europie. Nie dziwi zatem fakt, że nasza wydajność sięga aż 712 000 jednostek okiennych rocznie. Asortyment tworzymy z zamiarem zadowolenia klientów o różnorodnych wymaganiach.

Oferta zawiera produkty typu Standard, energooszczędne okna Energy oraz bluEnergy- spełniające rygorystyczne wymagania, które stawia przed producentami budownictwo pasywne. Konstrukcje opuszczające linię produkcyjną fabryki Abakus podlegają badaniom w zewnętrznych laboratoriach zajmujących się techniką budowlaną. Prowadzimy również własny program badawczy, zorientowany na testowanie jakości. Wytrzymałość i szczelność stolarki to nasz priorytet. 

We wdrażaniu najnowocześniejszych technologii pomagają nam najlepsi europejscy konstruktorzy. Niemieccy producenci linii technologicznych tworzą wspólnie z nami prototypowe maszyny optymalizujące pracę na produkcji. Nawet proste czynności - takie, jak łączenie wzmocnień stalowych z profilem PCV, odbywają się u nas z dokładnością do 0,2 mm, co gwarantuje właściwy rozkład sił i naprężeń. Konstrukcje okienne wzbogacamy o doskonałej jakości ocynkowane wzmocnienia stalowe. Chociaż są niewidoczne, to właśnie wspomniane wzmocnienia w połączeniu ze świetną konstrukcją skrzydeł decydują o wytrzymałości i trwałości naszych wyrobów.

Do produkcji wzmocnień stalowych aplikujemy metodę dopasowywania stalowego kształtownika do każdego elementu ramy i skrzydła za pomocą specjalnych matryc. Ścięte końcówki zaginane są do środka, co optymalnie zabezpiecza przed korozją ocynkowaną powierzchnię wzmocnienia. Poniżej zamieszczone są zdjęcia z naszej zautomatyzowanej produkcji IRMC, oraz (dla porównania) zdjęcia wzmocnień wyprodukowanych w tradycyjnej technologii stosowanej do dziś u większości producentów.
 
Abakus IRMC:
IRMC ABAKUS IRMC ABAKUS

baza plikow 509    baza plikow 508
 

Tradycyjna technologia:
baza plikow 500 baza plikow 537
 
Abakus to zawsze innowacyjna technologia produkcji okien poparta wieloletnim doświadczeniem.
Wszystkie nasze produkty wyposażamy standardowo w:
  • Termozgrzewalne uszczelki bardzo skutecznie redukujące hałas, 
  • Okucia z zabezpieczeniami antywłamaniowymi,
  • Szkło niskoemisyjne,
  • Produkcja oparta jest na wyjątkowo trwałych Niemieckich profilach 
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszych punktów dealerskich dostępnych pod adresem gdzie kupić.
 
ABAKUS OKNA S.A. - technologia zainspirowana ciepłem
 
baza plikow 538