Abakus logo
irmc
pl PL    en EN    de DE    cz CZ    li LT    it IT

twitter  fb  G youtube
cien menu
cien baner
 
Promocje Okna Abakus Dlaczego Okna Abakus Gdzie kupić Okna Abakus
     
Produkty Okna Abakus Wizualizator Okna Abakus Porady eksperta Okna Abakus

Okna pcv Abakus - abakus-okna.com.pl

Abakus Okna S.A. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo już od 20 lat obecne na rynku. Prężny rozwój pozwala nam na luksus inwestowania 100% dochodów w badania, które są gwarantem rozwoju firmy oraz innowacyjności naszych wyrobów. Efektem naszych starań są produkty dopasowane do jednostkowych potrzeb klientów. Tworzymy okna pcv odpowiadające różnorodnym wymaganiom energetycznym; zaczynając od produktów typu Standard, poprzez linię Energy - czyli wyroby cechujące się oszczędnością energii, aż do najbardziej zaawansowanych okien pasywnych PCV bluEnergy.

Nasza szeroka oferta zawiera również  doskonałe rozwiązania dotyczące drzwi. Proponujemy Państwu gamę konstrukcji dla drzwi wejściowych i tarasowych, które są produkowane zarówno z PCV, jak i aluminium, oraz komfortowych drzwi podnoszono-przesuwnych HS.

Przez lata doświadczeń w branży nauczyliśmy się w jaki sposób najefektywniej organizować pracę  firmy. Owocem naszych obserwacji jest zintegrowany system zarządzania i jakości produkcji – IRMC Production. Pełna automatyzacja procesu produkcji Abakus Okna S.A. opiera się o działanie najnowocześniejszego parku maszynowego w Europie! Gwarancją jakości naszych produktów są liczne nominacje i nagrody – a między nimi nasza duma: „Jakość roku 2014”.