Abakus logo
irmc
pl PL   en EN   de DE   cz CZ   li LT   it IT

twitter fb Gyoutube
cien menu
cien baner
 
Promocje Okna Abakus Dlaczego Okna Abakus Gdzie kupić Okna Abakus
     
Produkty Okna Abakus Wizualizator Okna Abakus Porady eksperta Okna Abakus

Okna pcv Abakus - abakus-okna.com.pl

Abakus Okna S.A. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo już od 20 lat obecne na rynku. Prężny rozwój pozwala nam na luksus inwestowania 100% dochodów w badania, które są gwarantem rozwoju firmy oraz innowacyjności naszych wyrobów. Efektem naszych starań są produkty dopasowane do jednostkowych potrzeb klientów. Tworzymy okna pcv odpowiadające różnorodnym wymaganiom energetycznym; zaczynając od produktów typu Standard, poprzez linię Energy - czyli wyroby cechujące się oszczędnością energii, aż do najbardziej zaawansowanych okien pasywnych PCV bluEnergy.

Nasza szeroka oferta zawiera również  doskonałe rozwiązania dotyczące drzwi. Proponujemy Państwu gamę konstrukcji dla drzwi wejściowych i tarasowych, które są produkowane zarówno z PCV, jak i aluminium, oraz komfortowych drzwi podnoszono-przesuwnych HS.

Przez lata doświadczeń w branży nauczyliśmy się w jaki sposób najefektywniej organizować pracę  firmy. Owocem naszych obserwacji jest zintegrowany system zarządzania i jakości produkcji – IRMC Production. Pełna automatyzacja procesu produkcji Abakus Okna S.A. opiera się o działanie najnowocześniejszego parku maszynowego w Europie! Gwarancją jakości naszych produktów są liczne nominacje i nagrody – a między nimi nasza duma: „Jakość roku 2014”.