Abakus logo irmc 
pl PL   en EN   de DE   cz CZ   li LT   it IT

fb youtube
cien menu
cien baner

Wyszukiwarka

Kontakt

ABAKUS OKNA S.A.
16 - 070 Choroszcz,
ul. Mickiewicza 76

INFOLINIA
+48 (85) 713 09 70
 

XXVI wyścig jachtów Atlantic Rally for Cruisers

XXVI wyścig jachtów turystycznych Atlantic Rally for Cruisers, organizowany przez World Cruising Club zakończony! W tym największym na świecie transatlantyckim wydarzeniu żeglarskim nie zabrakło polskiego akcentu. Spośród kilkuset startujących załóg wystąpiła ekipa z Prezesem Brügmann S.A. oraz Prezesem Abakus-Okna S.A. na pokładzie. Polska ekipa z branży stolarki okienno-drzwiowej z PCW w czołówce największych transatlantyckich regat na świecie! Nasza ekipa branżowa zajęła II miejsce w klasie Open! Oprócz załogantów, próbę oceaniczną zaliczyło również zabrane przez nas okno wyprodukowane w systemie ABAKUS ENERGY, które wykazało się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i silne promienie słoneczne.

Sympozjum Innowacje branży budowlanej - Mielec 2011

Nowy rok zaczął się dla Fabryki Okien Abakus bardzo dynamicznie. Już 14.01.2011 roku wzięła udział w sympozjum budowlanym w Mielcu. Na owym sympozjum omówione zostały nowe rozwiązania w stolarce okiennej, których motorem napędowym są zarówno trendy rynkowe oraz regulacje prawne. Wszystkie te czynniki idą w kierunku idealnie ciepłych okien! Abakus w 100 procentach wraz ze swym dostawcą profili wspiera termiczna rewolucję okienną.

baza plikow 78  

 Zapraszamy do galerii zdjęć:

Abakus Energy Konferencja szkoleniowa - Włocławek 2011

baza plikow 79 

W dniu 6 maja 2011 roku, we Włocławku, zorganizowaliśmy konferencję szkoleniową. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób z terenów Polski Północnej, Północno - Wschodniej i Południowo-Wschodniej.
Spotkanie zainicjowano zwiedzaniem zakładu produkcyjnego Brügmann S.A. w którym zaprezentowano cały proces powstawania profili okienno-drzwiowych, począwszy od produkcji mieszanki, po produkt finalny. Obchód cieszył się powodzeniem i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony nowo przybyłych osób.
 
 baza plikow 238  baza plikow 239
Zwiedzanie Brügmann S.A. spotkało się z dużym zainteresowaniem 
 
Po zwiedzaniu, które wywołało wiele dyskusji i pozwoliło przybliżyć proces produkcyjny profili, rozpoczęła się konferencja szkoleniowa, obejmująca nie tylko prezentację specjalisty ds. szkoleń Glaspol - p. Jacka Antczaka (Saint-Gobain Glass Solutions), ale również wystąpienie dyrektora technicznego Brügmann - Pawła Chrósniaka. Obaj panowie przedstawili bieżącą ofertę, z naciskiem na produkt Abakus Energy oraz nowości rynkowe. I tak po stronie Saint-Gobain nie zabrakło takich hitów produktowych, jak: szyby Cool-Litextreme 60/28, Climatop Lux, Stadip Color, Stadip Protect, czy wyróżniające się na rynku światowych tzw. inteligentne szkło Quantum Glass, czy Priva-Lite.
 
baza plikow 242   baza plikow 243 baza plikow 244 
Dyr.Generalny Brügmann - 
Jacek Szczepan otworzył 

konferencję
 Z ramienia firmy Glaspol 
wystapił Jacek Antczak
Najnowsze propozycje 
Brügmann zaprezentował
Dyr.Techniczny Paweł
Chróśniak
 
 
 
 
Wiodącą tematyką były najnowsze rozwiązania z zastosowaniem profili Brügmann Termorevolution, idealnie współgrające z obecnymi tendencjami rynkowymi, wymogami i trendami.
 
baza plikow 240  baza plikow 241
W spotkaniu wzięło udział około 100 uczestników 
 
Całe spotkanie uwieńczone zostało uroczystą kolacją w Hotelu Aleksander we Włocławku a także wieloma dyskusjami, rozmowami i interesującymi wymianami doświadczeń.
 
baza plikow 245 
 
Konferencja ta pokazała, jak ważną rolę pełnią tego typu imprezy: nie tylko w sensie informacyjnym, technicznym, czy reklamowym. Ukazała również potrzebę zapoznawania dealerów producentów okien z systemodawcami, firmami współtworzącymi produkt finalny. 
My ze swojej strony mamy nadzieję, że spotkanie w dniu 6 maja 2011 roku, nasi goście uznali za udane, warte uwagi i wzbogacające ich dotychczasową wiedzę.