Okna  PCV  Abakus  –  abakus-okna.com.pl irmc 
pl PL   en EN   de DE   cz CZ   li LT   it IT     

fb youtube    
cien menu
cien baner

Wyszukiwarka

Kontakt

ABAKUS OKNA S.A.
16 - 070 Choroszcz,
ul. Mickiewicza 76

INFOLINIA
+48 (85) 713 09 70
 

Jakośc Roku 2014

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu godła JAKOŚĆ ROKU 2014 w kategorii PRODUKT ROKU dla okien Abakus bluEnergy.

Konkurs "JAKOŚĆ ROKU" organizowany jest corocznie przez Fundację Qualitas - Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych z siedzibą w Katowicach i ma na celu promocję jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej na polskim rynku. Firmy nagradzane w programie to solidne przedsiębiorstwa godne zaufania, budujące dobre i trwałe relacje z Kontrahentami. O elitarności programu świadczy wąskie i prestiżowe środowisko grono laureatów konkursu. W tym roku, patronat honorowy nad konkursem objęła prestiżowa organizacja European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.

Okna Abakus bluEnergy otrzymały godło "Jakość Roku 2014" w kategorii "Produkt" dzięki wdrożonemu unikalnemu systemu zarządzania i jakością produkcji - IRMC Production. Procesy produkcyjne są w pełni zautomatyzowane oparte o najnowocześniejszy park maszynowy w europie. Znaleźliśmy się wśród czołowych polskich marek. Celem konkursu „Jakość Roku" jest nagrodzenie i promocja firm wyróżniających się pod względem realizowanej polityki jakości.

okna abakus jakość roku 2014

Autoryzowane salony sprzedaży Abakus.

XXVI wyścig jachtów Atlantic Rally for Cruisers

XXVI wyścig jachtów turystycznych Atlantic Rally for Cruisers, organizowany przez World Cruising Club zakończony! W tym największym na świecie transatlantyckim wydarzeniu żeglarskim nie zabrakło polskiego akcentu. Spośród kilkuset startujących załóg wystąpiła ekipa z Prezesem Brügmann S.A. oraz Prezesem Abakus-Okna S.A. na pokładzie. Polska ekipa z branży stolarki okienno-drzwiowej z PCW w czołówce największych transatlantyckich regat na świecie! Nasza ekipa branżowa zajęła II miejsce w klasie Open! Oprócz załogantów, próbę oceaniczną zaliczyło również zabrane przez nas okno wyprodukowane w systemie ABAKUS ENERGY, które wykazało się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i silne promienie słoneczne.

Sympozjum Innowacje branży budowlanej - Mielec 2011

Nowy rok zaczął się dla Fabryki Okien Abakus bardzo dynamicznie. Już 14.01.2011 roku wzięła udział w sympozjum budowlanym w Mielcu. Na owym sympozjum omówione zostały nowe rozwiązania w stolarce okiennej, których motorem napędowym są zarówno trendy rynkowe oraz regulacje prawne. Wszystkie te czynniki idą w kierunku idealnie ciepłych okien! Abakus w 100 procentach wraz ze swym dostawcą profili wspiera termiczna rewolucję okienną.

baza plikow 78  

 Zapraszamy do galerii zdjęć:

Abakus Energy Konferencja szkoleniowa - Włocławek 2011

baza plikow 79 

W dniu 6 maja 2011 roku, we Włocławku, zorganizowaliśmy konferencję szkoleniową. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób z terenów Polski Północnej, Północno - Wschodniej i Południowo-Wschodniej.
Spotkanie zainicjowano zwiedzaniem zakładu produkcyjnego Brügmann S.A. w którym zaprezentowano cały proces powstawania profili okienno-drzwiowych, począwszy od produkcji mieszanki, po produkt finalny. Obchód cieszył się powodzeniem i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony nowo przybyłych osób.
 
 baza plikow 238  baza plikow 239
Zwiedzanie Brügmann S.A. spotkało się z dużym zainteresowaniem 
 
Po zwiedzaniu, które wywołało wiele dyskusji i pozwoliło przybliżyć proces produkcyjny profili, rozpoczęła się konferencja szkoleniowa, obejmująca nie tylko prezentację specjalisty ds. szkoleń Glaspol - p. Jacka Antczaka (Saint-Gobain Glass Solutions), ale również wystąpienie dyrektora technicznego Brügmann - Pawła Chrósniaka. Obaj panowie przedstawili bieżącą ofertę, z naciskiem na produkt Abakus Energy oraz nowości rynkowe. I tak po stronie Saint-Gobain nie zabrakło takich hitów produktowych, jak: szyby Cool-Litextreme 60/28, Climatop Lux, Stadip Color, Stadip Protect, czy wyróżniające się na rynku światowych tzw. inteligentne szkło Quantum Glass, czy Priva-Lite.
 
baza plikow 242   baza plikow 243 baza plikow 244 
Dyr.Generalny Brügmann - 
Jacek Szczepan otworzył 

konferencję
 Z ramienia firmy Glaspol 
wystapił Jacek Antczak
Najnowsze propozycje 
Brügmann zaprezentował
Dyr.Techniczny Paweł
Chróśniak
 
 
 
 
Wiodącą tematyką były najnowsze rozwiązania z zastosowaniem profili Brügmann Termorevolution, idealnie współgrające z obecnymi tendencjami rynkowymi, wymogami i trendami.
 
baza plikow 240  baza plikow 241
W spotkaniu wzięło udział około 100 uczestników 
 
Całe spotkanie uwieńczone zostało uroczystą kolacją w Hotelu Aleksander we Włocławku a także wieloma dyskusjami, rozmowami i interesującymi wymianami doświadczeń.
 
baza plikow 245 
 
Konferencja ta pokazała, jak ważną rolę pełnią tego typu imprezy: nie tylko w sensie informacyjnym, technicznym, czy reklamowym. Ukazała również potrzebę zapoznawania dealerów producentów okien z systemodawcami, firmami współtworzącymi produkt finalny. 
My ze swojej strony mamy nadzieję, że spotkanie w dniu 6 maja 2011 roku, nasi goście uznali za udane, warte uwagi i wzbogacające ich dotychczasową wiedzę.